Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bez uvrede, da napomenem na početku, ala navališe ovi Beograđani na suvo meso u raznim oblicima ?!!! :ppozdrav:
Par Postova u raznim Temama, kako sušite, pa gde sušite, pa s koje meljete, ko radi uslužno klanje i sušenje okolina BG-a i Vojvodina a i uža i šira Srbija dolaze u obzir....:haha:
 
Ovako nešto, mal(k)o sam Googlao....

6386_20170522094900620.jpg

Sad je jasno. Hvala puno kolega.:ppozdrav:
 
Ja svima pricam da mi pivo pomoglo, tako mi lepse zvuci.:haha:
Onaj panklav sam onda davao kucetu posto ga izdavili kad je iso na kucecu svadbu. Zatvorilo mu se bilo jedno oko i otekla glava, ali sam ga spasio. Barem je njemu sigurno pomogo antibiotik.
 
Hvala Aco, bio sam do rodjaka malo pre, dao mi loj od zeca, kazu da je to dobro pa cu da pokusam sa tim, nadam se da nece skoditi. Pa u ponedeljak kod cika doce, ipak je to prljavo. A to sa pivom nije losa ideja

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Jeste flogocid dobar, ali meni u ovom slucaju nije pomogo. Prvo sam njega mazao jer sam ga imao u kuci i nista.
Inace za mast od jazavca kazu da je bolja nego zecji loj. Znam zenu kojoj prst za malo da otpadne. Dao joj doktor neku mast i mazala, ali nikakva vajda. Onda joj ovaj kolega donese malo mast od jazavca i odma boljitak. Al njoj dugacki prsti pa joj mnogo otislo i onda joj donosio po drugi put pa posle za mene nema.
 
Glogov trn je zajebana stvar.
Zato me ne cudi sto ti nije pomogla mast.
I ja verujem dosta narodnoj medicini...
Ma da mislim i doktori da mogu dosta da pomognu samo ako hoce...
 
@T110 hvala na iskrenom odgovoru ,nisam vozio i ako imam dugacko položeno od96 , bio nekoliko tura sa njim do bugarske i smucilo mi se da znaš vožnja regularno što na magnet jurcanje do bola sve na granici "regularnosti " kao .ovo kao za 2 inostranstvo za leoni da se vozi
Magnet zaboravi,gazda ce da se opere i neceti placati kazne za to.Granice ce da ti oduzmu velik deo zivota a na porodicu i kucu zaboravi,nema kompromisa izmedju kuce i kabine :ppozdrav:
 
hvala kolega gorane g na iskrenim odgovorima i savetima a i ostalim kolegama.zanam da ce gazda da se opere alite primorava da voziš tako ,znam i za granice sve to stoji ali nešto mora da se radi od ovog našeg paorskog posla slaba dobit a što ima firmi u mom kraju sve ziva propast jedino koturce kao neki izlaz za neku zaradu ali mucnu .:ppozdrav:
 
Jedan moj kolega , šofer po evropi , kaže živimo pseći život : spavamo u kućici , i kad je vrućina obilazimo okolo kućice da nadjemo hlad , jedemo iz jedne činije i pišamo na točak .

A za lovca luku : pitali cigu : ko je jači Brus li ili Rambo ?
 
Kereci zivot jedes, spavas na putu i pisas na tocak :osmeh:

Ja sam 13 godina vozio, ovde kiper i kadu, preko cerada, kiper i sticar i nikad vise :osmeh: Najgore od svega je duga pruga.

Dobra je zarada, ali jedna noga u zatvoru, druga u grobu.

Najbolje je kad vozis za male gazde, ja sam kod Svabe vozio u formi gde ima 10 kipera u putarskom preduzecu 10 vozaca ostalo masinista i fizikalci sezonski, bili smo ko familija.

Zaduzis kamion i samo ga ti ganjas, imali i radionicu i uvek ispravno sve, zimi ne radis nista a daje ti platu, steta sto gazda nije duze poziveo, posle kad uzeo sin svi se razbezali.

A Rusija je bila teska robija, ali su zato platili sve,a i ja zamalo glavom da platim :osmeh:
 
Немој да лупаш безвезе.Тај систем је могао и до сада,да сам себи нађеш фирму и да добијеш визу чак и без језика ако фирма гарантује за тебе,али реон Европе без чланства у ЕУ:
Овај закон је донесен да цео свет може да добије посао у Де,осим можда Северне Кореје.И до сад си ишао БЕЗ ВИЗЕ,али ниси могао да радиш без ње,и нећеш моћи ни од 2020.Зато немој да лупаш безвезе и нон стоп копираш новинске наслове који су ту само да блесани као ти читају и пале се.
И не брини ја ово знам из прве руке а не као ти из новина.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh