Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uz duzno postovanje onda bih i primaocima socijalne pomoci ukinuo pravo glasa na izborima.
Ako neko "nije sposoban" za rad i ne dopinosi zajednici na neki nacin svojim da li humanitarnim radom ili u vidu poreza i doprinosa koje placamo mi zaposleni, po tome bi trebali i donositi odluke.

Taj sto neko rece prima socijalu 15 000din, pa deda je ceo zivot uplacivao PIO + porezi koje je drzava uzela kroz robu i repromaterijal pa baba sad ima oko 7500din penziju, znaci bolje da su bili neradnici.
 
Taj sto neko rece prima socijalu 15 000din, pa deda je ceo zivot uplacivao PIO + porezi koje je drzava uzela kroz robu i repromaterijal pa baba sad ima oko 7500din penziju, znaci bolje da su bili neradnici.
ako cemo iz ugla drzave da gledamo tvoju situaciju,deda ti je bio veliki radnik,da je bio neradnik ti nebi nista nasledio od njega :ppozdrav:
zahvaljuj dedi i dometni mu par crvenih mesecno,volecete jos vise :ppozdrav:
 
Uhhh da su bili pametniji manje bi radili, bilo je nekoliko maksimuma zemlje u nasoj kuci i jedan i drugi deda sto vecina danasnjih gazda nema, pa crveni srezali.

Dedi ne mogu vec nekoliko godina da dometnem, al tu je baba. :ppozdrav:
 
Uz duzno postovanje onda bih i primaocima socijalne pomoci ukinuo pravo glasa na izborima.
Ako neko "nije sposoban" za rad i ne dopinosi zajednici na neki nacin svojim da li humanitarnim radom ili u vidu poreza i doprinosa koje placamo mi zaposleni, po tome bi trebali i donositi odluke.

Taj sto neko rece prima socijalu 15 000din, pa deda je ceo zivot uplacivao PIO + porezi koje je drzava uzela kroz robu i repromaterijal pa baba sad ima oko 7500din penziju, znaci bolje da su bili neradnici.


E to sa poljoprivrednim penzijama je dno dna....ali treba placati lazne penzije,treba isplacivati mnoge druge nezasluzene penzije itd.Sitno je to sto se odvaja za socijalnu pomoc u odnosu na ovo.

Evo primer JNA,vojska se raspala a oficiri debele penzije.Ili jedan komsija,penzionisan kao kapetan sa 29 godina zivota,kad je pao Rankovic.Prosle godine umro i penzija u momentu smrti vise od 60 000 mesecno.
 
@dragan 75

MB trans je dobra firma,voze za ovu firmu gde ja radim već par godina.Za neke detaljnije informacije najbolje pitati nekog vozača.
 
da ovde ostavim pitanje nije ni za jednu drugu temu za clanove iz indjije i okoline i koji možda znaju mb trans inđija kakva je firma po pitanju vozaca .zovu jednog iz mog mesta da radi 2ida nađe još jednog a on mene da vozimo 2 pa da se ne zajebemo u startu .molim brz odgovor treba da se odgovori brzo toj firmi .
dvojka je slabo placena,ili ides sam ili se zaposli na trafici :ppozdrav:
 
traze u 2 da se vaozi, još neznam koliko daje za to tek treba da se obavi razgovor a meni bi odgovarala dvojka da malo steknem rutinu i idenje preko grane .ovaj traži 200 e po turi i da obojica budu isto placeni.
@goran g znam da je 2 slabo placena ali kad si pocetnik daj šta daš ::sramota::
@emigrant znam da je bolje pitati vozaca ali treba ga naci malo smo daleko od te firme i susreta sa radinicima te firme .
a neznam kako je ovaj došo do te informacije da kontaktira vlasnika firme i ugovori susret
 
traze u 2 da se vaozi, još neznam koliko daje za to tek treba da se obavi razgovor a meni bi odgovarala dvojka da malo steknem rutinu i idenje preko grane .ovaj traži 200 e po turi i da obojica budu isto placeni.
@goran g znam da je 2 slabo placena ali kad si pocetnik daj šta daš ::sramota::
@emigrant znam da je bolje pitati vozaca ali treba ga naci malo smo daleko od te firme i susreta sa radinicima te firme .
a neznam kako je ovaj došo do te informacije da kontaktira vlasnika firme i ugovori susret
Ja koliko znam MB trans je iz Slankamena a ne Indjije,sto se tice kakav je gazda i firma ,nemam pojma,nisam cuo nista ni dobro ni lose,srecno u svakom slucaju.
 
MB kamioni Indjija tablice voze kablove za fabriku leoni. Svaki dan je 5-6 kamiona u Prokuplju voze se za BMW kablovi i još neka marka neznam koja. Izgleda ozbiljna firma
 

http://www.mbtrans.rs/?page_id=10

Zvaničan Sajt Firme

M&B Trans d.o.o., čije se sedište nalazi u Novom Slankamenu bavi se međunarodnim i nacionalnim drumskim transportom. Ključna stvar koja nas izdvaja od ostalih, je što na domaćem i međunarodnom tržištu naša kompanija je u mogućnosti da ponudi kompletnu uslugu za transport, carinjenje i logistiku koristeći sopstvena sredstva i sredstva dugogodišnjih podizvođača.
 
Veliko transportno preduzeće,odavno imaju preko 100 kamiona,sad već sam bog zna koliko,za izvoz su svi kamioni potpuno novi,plate čujem da nisu male i ne žale se vozači koliko čujem... ovi što voze preko imaju duplo veću platu...
 
Što se tiče kamiona ono što ovde dolazi uglavnom ja mercedes actros i to mp2 uglavnom. Pošto leoni ima fabrike i u Nišu verovatno im odgovara da imaju vozače odavde jer sam primetio da se ponekad čeka na utovar i po par dana. I ja sam se jedno vreme premišljao da zovem da pitam za posao ali sam odustao za sada
 
Pre neki dan uzmem da razbijem kosuljicu od lezaja, izleti opiljak i paravo u prst.
U pocetku sam mislio samo mala rasekotina ali evo posle par dana prst na tom mestu natekao i kada pipnem boli.
Sumnjam da je opiljak ostao u nutra.
Da li postoji neki nacin da pokusam sam da ga izvadim ili da se javim doktoru?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ni prvi ni zadnji zilet grickalica pinceta igla i poreni
I ja sam pre 3_4 dana
00b3ab6f57b35bf08b6ac6f383e5ffb4.jpg


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
To mi i drugar jedan predlozio, ne mogu sam sebi.
Bas na zglobu
4899a7d64a4ba1c8a83578dd43be96cc.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Stisni zube i polako meni pre mesec dana pukne ploča na brusilici i zabije se komad kroz koznu rukavicu u zglob sake
Izvadim sve sam ocistim zašijem i evo super
Videle su se tetive i malo je probusilo jednu venu
Al zarasta ko na keru!!!!

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Stisni zube i polako meni pre mesec dana pukne ploča na brusilici i zabije se komad kroz koznu rukavicu u zglob sake
Izvadim sve sam ocistim zašijem i evo super
Videle su se tetive i malo je probusilo jednu venu
Al zarasta ko na keru!!!!

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
Evo ga
ae59291187b8f339b4e877b2e019b8ec.jpg


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh