Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Momo brz oporavak.Imao sam i ja sličnu situaciju.Prilkom izlaska iz traktora ursus je bio ja u kroks papucama skočio na neravan teren.Teza povreda ligamenata na skočnom zglobu. Deset dana langeta jos petnaest gips u jeku sezone baliranja.Radio sam traktorom sav gips smrvio na stopalu štaću kad nema koga naći.
 
Prelom je jedno a sasvim drugo istegnuce ligamenata.
Sa skocnim zglobovima dok sam igrao fudbal nastradao sam vise puta a bar jedno 3 puta bio u gipsu. Bolovi su bili strasni ali prelom je u svakom slucaju gori i bolniji.
 
Momo,sad kad se oporavis pa ako budes opet zurio iz traktora probaj bez ruku da padnes :)

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
razocarao me je Momo,pravi bosanac pada na glavu i nebude mu nista
nama Vojvodjanima je to san koji nikad necemo priznati naglas
evo sta kaze mali Lala
 
Momo brz oporavak
Zvucace sasavo, imao sam gips na levoj nozi i isao na stakama bio 13 januar i opizdim sa staka i iskrljam zglob leve ruke, obe kosti slomim pored zgloba
I dan danas osecam posledice, suzen karpalni tunel, srecom ruka radi ali nikad ko desna uvek ko tudja bilo je to dobro u vojsci

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Ima li neki kolega iz Osjeka i okoline voljan za malu pomoć ?Potrebno je da nazove jednu firmu i raspita se za cene i mogućnost plaćanja tj da li postoji varijanta da ja dođem platim i nosim robu u Srbiju.
 
E jel zna neko kakav je to zakon sad posto sam nasledio kucu a hocu da je prodam a neko mi kaze da onda treba drzavi da platim 15% od prodajne vrednosti kuce? Jel se razume neko oko toga?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh