Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi čuvajte se i nemojte zuriti . Ja danas nagraiso . Izlazio iz traktora u dvorištu a visok , MF , požurio malo , bile patike malo blatnjave , okliznem se na gornjoj stepenici i poletim. Padnem na ruku i slomim blizu zgloba šake . Danas cijel dan po doktorima , gips i to . Bogami kaže dr da je to nestabilni lom i da bi najbolje bilo operisati .
 
Ljudi čuvajte se i nemojte zuriti . Ja danas nagraiso . Izlazio iz traktora u dvorištu a visok , MF , požurio malo , bile patike malo blatnjave , okliznem se na gornjoj stepenici i poletim. Padnem na ruku i slomim blizu zgloba šake . Danas cijel dan po doktorima , gips i to . Bogami kaže dr da je to nestabilni lom i da bi najbolje bilo operisati .
Brz oporavak kolega
 
Uuh Momo,na tom mestu je i moj drugar polomio pre par godina,jos ga dohvatili ovi Vrsacki kasapini,pa mu krivo zaraslo,posle imao par operacija i ruka uvek kriva. Snimaj i vidi ko nekog kako su ti namestili. Zelim ti brz oporavak
 
Da reko mi ovaj dr danas da je nezgodno mjesto i da može dobro da se namjesti ali nakon desetak dana sami mišići mogu da povuku kosti da se poremeti . treba staviti neke pločice unutra hirurški i to je sigurnije . raspitaću se još pa ću odlučiti.
 
Momo tako sam ja u zetvi soje uganuo skocni zglob, zurio da sidjem i skocim direkt iz kabine MTZ-a na strnjiku,a u strnjici neka rupa i ode skocni...
Ne treba to zuriti.
 
Da netreba zuriti . Jako zanimljivo , ima jedna familija kod nas koji su poznati po tome što generacijama svi rade kao usporen snimak šta god rade ali aktivni su nonn-stop i jako su uspješni . Premda bude i kod njih povreda ali rijetko.
 
Jel ima neko u okolini što namešta te povrede ali da masira a ne neki kostolomac?
 
Ima jedan "poštar" kod Gradiške . Zovu ga poštar jer je poštar. O njemu svi pozitivno govore al ja nekako ne vjerujem u tu alternativu.
 
Vuksd@
Ima u Beloj Crkvi covek koji to radi extra,ja sam 2 puta isao ko njega

- - - - - - - - - -

Ovaj namesta prsljenove i ako iscasis rame,iskoci zglob. Ali sa prelomima se ne bi igrao. Ja prosle godine nosio 2.5 meseca sipke(fiksatori po Mitkovicu),ne daj boze nikome kroz sta sam sve prosao.
 
Kad je prelom nikako masirati.

Imao si srece sto nije zglob koji bi te vecito mucio.

Potrazi jos neko misljenje lekara.Ako treba operisi, ali se dobro raspitaj ko ce da ti radi.

Mog oca je neka pijana budala zakacila jugom kad se vracao sa terena, odnosno zakacio branikom tregere od torbe.Iso veoma brzo otac se okrenuo ukrug i pao na zglob sake, naravno prelom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh