Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije on ,njegovi o njemu.
Bojane ,slabo gledam TV.Ujutru pogledam jutarnji program a sada mi ostao upaljen TV i slučajno pogledam vesti.Još mi je muka ,iako sam samo pola čuo.

Ok nisam ja konkretno mislio na vas ,dovoljno dugo pratim vase postove da bi znao da ste veoma zauzeti ali jednostavno se ukazala prilika {nezamerite}apelovati na ljude da negledaju tv:ppozdrav:
 
d1mQmtY.jpg

Ovo mi je zanimljivo i skroz korisno.
 
Bojane .
Ne zameram ,trudim se da ne gledam TV osim filmova ali zimsko vreme je .............
 
@kiraj
Jutros bas tu oko 8h. Nedimovic na happy, Djuric na rts i jos neki analiticari pro Sns po drugim tv. Znaci opsedno stanje. Kako cera gleda crtace prebacim na Andjelinu balerinu i Mirakulus i super.
 
Stari trik, samo mu upali pozadi maglenku 90% pomisle da ti radi samo jedan stop pa se odlepe na pristojnu daljinu :osmeh:
Jos ako imas doooobre maglenke lepo ga oslepis. A onima sto idu u susret sa dugackkm i posle blicanja ne smanjunu u mimolazenju samo dignes dugacka ili odradis nenormalan broj blicanja u sekundi dok se mimoilazite.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nema on sta sad da potpisuje ili ne. Niko njega ne pita. Jednostavno je odavde put zapada otislo vise od milion azilanata koji su naravno pre toga uredno ovde zavedeni. Znaci svi oni moraju da se vrate ovamo. Samo se tesim sto ni oni nisu toliko glupi da se tako lako odreknu zapadnih zemalja.
 
A sta,mi cemo to da gledamo.Evo sve trce azilanti u Srbiju.Odavde ce i kerovi lutalice uskoro poceti da beze na zapad,posto je velika navala na kontejnere.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Mnogi su ljuti na Merkel.Napravila je samo takve probleme sa ovim migrantima.Kako sad da se ovo sanira?Neki ce se uspesno integrisati u Nemacku.Mnogi ne.Deportovati ih maticne zemlje nece biti lako.Ni Srbija nije neko resenje koje bi oni prihvatili.
A lepo su joj govorili da samo potpuno otvori granice za radnu migraciju iz zemalja tzv. Zapadnog Balkana koje nisu u EU.I kroz par godina bi uslo oko 2 ili cak 3 miliona mladih ljudi i dece sa podrucja Srbije,BiH,Kosova,CG,Albanije i Makedonije.Oni bi se veoma dobro integrisali u nemacko drustvo zbog nepostojanja kulturne barijere,koja je ogranicavajuci faktor kod migranata sa Bliskog Istoka.
 
Ove dve sto imamo vise ne upijaju nista.
Како "упијају"?! Колико се ја разумем у "производњу шешира", септичка јама се глетује до "црног сјаја" тј. не сме да поропушта. У супротном ти инспектор одрапи казну и изда налог да је доведеш у исправно стање па дође за месец дана да преконторлише. Иначе, бунар са пијаћом водом се удаљава од јаме, звог евентуалног пуцања, у зависности од дубине бунара и до 150м.

- - - - - - - - - -

Fabricki ksenon kad mu pustim duga vdiim mu i beonjace
И шта ако је пијана будала? Закуца се право у тебе.

- - - - - - - - - -

Mnogi su ljuti na Merkel.Napravila je samo takve probleme sa ovim migrantima.
Ма више су љути што шурује са Русима око гаса. А видећемо како ће мишљење заузети због повлачења свих златних резерви из Француске и већине из САД.
 
Како "упијају"?! Колико се ја разумем у "производњу шешира", септичка јама се глетује до "црног сјаја" тј. не сме да поропушта. У супротном ти инспектор одрапи казну и изда налог да је доведеш у исправно стање па дође за месец дана да преконторлише. Иначе, бунар са пијаћом водом се удаљава од јаме, звог евентуалног пуцања, у зависности од дубине бунара и до 150м.

- - - - - - - - - -


И шта ако је пијана будала? Закуца се право у тебе.

- - - - - - - - - -


Ма више су љути што шурује са Русима око гаса. А видећемо како ће мишљење заузети због повлачења свих златних резерви из Француске и већине из САД.

Nek se zakuca :osmeh: bolje nego ja u njega jer vozi sa dugim svetlima.
 
Kolko smo mi daleko od normalnog svijeta da to nije normalno . Državne tv čovjek kad gleda dodje mu da povraća . Evo pade mi na primjer da postavim šta bilo nabrzinu , evo npr intervju bbc i Teresa Mej , slučajno , nemam ni pojma o čemu je sve ali samo primjer kako novinar državne tv "riba" premijera , e to je već demokratija .,, to kad nas nikad nemožemo vidjeti .

 
Previše si ti očaran tom njihovom demokratijom. To je sve jedan šou britanske propagandne kuće BBC. Kao voditelj je nešto ''riba'', ona se šatro brani. A zajedno lažu i mažu narod. Isti taj BBC je decenijama skrivao pedofile u svojim redovima (preko stotinu dece iz dečijih programa su zlostavljali). Svaki kredibilitet su izgubili. Tako da u pravu si, još smo daleko od tog normalnog sveta. Ali trčimo im u susret, to da.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh