Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Комунизам презирем...али дисциплину коју је имао ценим.Кад уђе наставник устајеш кад ти се пиша трпиш до задњег па тражиш у вц,добар дан,добро вече не дај боже да кева чује да се неком нисам јавио на улици....Замислите шта би сад овим клинцима,са ножевима у џеповима,и пуним гаћама траве и таблетица радили они велику дебели бркати полицајци који кад седну у Стојадина он легне.Газили би их док непропишају млеко мамино са све родитељима који би само на прву реч одбране своје наркоманске деце добили пендреком по фаци....А дилери са икс 5 у лисичији поток са рупом од дуге деветке па да видиш како би се ред успоставио за пар Недеља.....Било је и онда насиља али у много много мањем проценту него сад...Само чврста рука и батина по готово децу само их треба пичити ја имам троје и пичим наравно зна се за чега...Мој став и (обавеза) је да их морам оспособити за САМОСТАЛАН живот и само рад и што више обавеза.....
 
Јоване, дисциплина о којој ти причаш је последица васпитања наших светих предака још из доба краљевине пре комунизма.А ове данас су васпитавали комуњаре и зато је тако како је.
 
Јоване, дисциплина о којој ти причаш је последица васпитања наших светих предака још из доба краљевине пре комунизма.А ове данас су васпитавали комуњаре и зато је тако како је.

Danasnja Srbija veoma lici na Kraljevinu pre rata.

- - - - - - - - - -

Inace,sutra je veoma bitan dan.Ova odluka ce biti smernica za Kineze ne samo po pitanju Zelezare vec i Bora,najavljene fabrike u Zrenjaninu,itd.

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=01&dd=15&nav_id=1493569


Boga molite da Vozdova suluda zamisao prodje.Ako Vozd i ovaj put ispusi,ostaje samo poljoprivreda da vadi stvar,citaj da odrzava u kakvom takvom stanju propalu drzavu do prve velike medjunarodne oluje koja ce je srusiti,bas kao i Kraljevinu...
 
Pa cekaj, ko je tu decu vaspitao? Ko vaspitava klince od 15-20 ak godina? Zaci da ti roditelji imaju bar 40 godina. Problem je sto danas roditelji nemaju vremena za decu, rade po ceo dan, dodju kuci umroni psihicki sa posla sto je i veci problem nego sto rade po ceo dan, i nekad se radilo ali se druzilo vise nego danas. Imamo razne zadruge parove gde se to predstavlja kao okej, nasilje tuce prostitucija. Pa pogledajte samo kako su devojcice (one kazu devojke) obucene a imaju 15 godina a neke cak i manje. Pogledajte pesme debila kao sto su jala brat i buba coreli, koji imaju najslusanije pesme na balkanu, pevaju o prostituciji drogi itd lagodnom zivotu sto je san mladih. Ko ne zna ko su nek pusti neku pesmu na 1 min i bice mu sve jasno, itd to su samo neki od razloga.
 
Evo otvorim Facebook da vidim sta ima novo i VRELA VEST
JELENA KARLEUŠA tvrdi da to nisu slike njenog polnog organa!!!!
Alo daj je u kasarnu da zabavi vojsku (jbg nema vojske) može srednja mašinska udri bato dok je topla dok se ne ohladi,


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
E moj Luka, gde zivis ti?..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Evo otvorim Facebook da vidim sta ima novo i VRELA VEST
JELENA KARLEUŠA tvrdi da to nisu slike njenog polnog organa!!!!
Alo daj je u kasarnu da zabavi vojsku (jbg nema vojske) može srednja mašinska udri bato dok je topla dok se ne ohladi,


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
Ocekuje se od vodje da izadje na tv i razjasni stvari
 
Možda ima upečatljivog "ĆURANA"
Mislim na njenu "MUČENICU"
Puć puruć

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Dok se Srbi zanimaju s polnim organom JK:

[FONT=&quot]Telekom Srbija platio je kablovskog operatera Radijus vektor oko 108 miliona evra, a Avcom oko 12,5 miliona evra, rečeno je Danasu u Telekomu Srbija.[/FONT]
 
Najveci skandal je Kopernikus gde su jednog korisnika platili 10.000e, ako se uzme 10e mesecno dobiti od jednog prikljucka. Za tacno 1000 meseci ce se isplatiti investicija tj za vise od 80god. 10x je preplacen a razlog je samo da se prva i o2 stave pod palicu vlasti. Ovi manji operateri (radijus je odlican bio, dok sam ziveo u Bg) je cilj da se na njima ugasi N1 i Top kanal kako bi ostali samo brdo Pinkovih kanala za ispiranje mozga.
 
Da naseg lokalca su vise puta kontaktirali da proda wifi mrezu. Ima oko 15000 korisnika sto bi bilo trzisno 15mil evra. On za sada odoleva im. I prodao bi covek za cca 20mil ali ne zna u cega da ulozi u ovoj drzavi, a ne ide mu se napolje da ponovo pokrece biznis.
 
Jos ako nam otkupe ovaj nas dragi forum,pa mi smo ga ugasili. Moci ce svako od nas da polemise u svojoj kuci i nigde vise.:haha:
 
Pa s'obzirom da se spominje žuta ručica kao poslednje čudo tehnike ako nas spaze Rusi i Amerikanci biće otimačina za forum a tek marsovci ako spaze...lele. :haha:
 
To je sve tacno.Mi to vidimo i govorimo.Mislim da mnogi ljudi grese jer misle da se to njih ne tice.To je malogradjansko razmisljanje i uvek u ishodu jako glupo upravo za te ljude.Nije dzaba receno da ako se neko ne bavi politikom,politika se bavi sa njim.Znaci sam sebi ukida pravo ucesca i i odlucivanja svojom glavom i postaje samo objekat kojim se manipulise.Fascinantno je da ljudi misle kako mudro gledaju svoja posla a ne vide da su predmet kojim se drugi sluze,jer je politika stvar koja prozima sve aspekte zivota i u krajnjem dometu stvara drzavu koja ima moc i duznost da odlucuje o zivotima ljudi.Drzava cak ima pravo i moc da trazi od ljudi da daju svoje zivote za nju kao i da druge lisavaju zivota u ime nje.Ako ima moc da raspolaze zivotima,koliku tek ima moc u drugim aspektima drustvenog zivota?
Zato ne verujte onima koji pokusavaju da vas zaglupe,ne obracajte paznju na neke Karleuse,Zadruge i sl.Ne samo da vi to placate svojim novcem,vec lako mozete i mnogo skuplje platiti (cak i svojim zivotom i zivotima svojih najmilijih) to sto ste pristali da budete glupi.
 
Sto se mene tice , bolje da svakog dana na tv gledam Karleusinu picu nego picoustog. :ppozdrav: Vise me strah i frizider da otvorim da ne iskoci i iz njega.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh