Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inace,naglasak je na dolasku porodica sa decom.Zaposleni,koji ima porodicu u Nemackoj,dobija znacajno umanjenje poreza na zaradu,koje se uvecava za svako dete.Skolovanje dece je besplatno kao i kursevi i skole nemackog jezika.Dete mora imati sva prava od prvog dana boravka u Nemackoj kao i deca rodjena tu.

- - - - - - - - - -

Немој да лупаш безвезе.Тај систем је могао и до сада,да сам себи нађеш фирму и да добијеш визу чак и без језика ако фирма гарантује за тебе,али реон Европе без чланства у ЕУ:
Овај закон је донесен да цео свет може да добије посао у Де,осим можда Северне Кореје.И до сад си ишао БЕЗ ВИЗЕ,али ниси могао да радиш без ње,и нећеш моћи ни од 2020.Зато немој да лупаш безвезе и нон стоп копираш новинске наслове који су ту само да блесани као ти читају и пале се.
И не брини ја ово знам из прве руке а не као ти из новина.


Pa kad tako sve znas odkuda ovde na forumu da se raspravljas samnom.
Do sada je se jako dugo cekalo na termin u ambasadi i proces priznavanja kvalifikacija je bio otezan.Sada je procedura pojednostavljejna i nije potrebna radna viza.Za nekvalifikovanu radnu snagu vrata ostaju zatvorena,pretpostavljam da ti spadas u tu grupu.:cvetic:Nepismeni im ne trebaju....
 
Trebaju li nekom Michelin gume 600/65 R38 i 480/65 R28 ? U solidnom stanju.
419a885d821bea8d1e57b1c46023ef22.jpg
ee7feea8921ccd7872084ec5e84e2eaf.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Ivan Ivanović: Povlačim se, ne želim da emisija bude privid da su stvari ovde normalne.

https://www.krstarica.com/vesti/srb...isija-bude-privid-da-su-stvari-ovde-normalne/

Stvari nisu normalne, posle neprijatnosti koje sam doživeo na konferenciji za novinare predsednika republike to je postalo jasno. Mislim da je scenario bio da ide neki period diskreditovanja od šest meseci. Imate situaciju u kojoj novinari bezočno lažu, predsednik učestvuje u svemu tome, sve prodje, niko se ne izvini, niko ne demantuje iako je dokazano da je sve laž, i na nju niko ne reguje, ne reaguje moja televizija niti je bilo reakcije nekih drugih televizija ili novinskih kuća“, rekao je Ivanović.
„Neko jednostavno mora da kaže dosta je. Ne verujem da moj glas ima tu snagu, ali zbog sebe i ljudi sa kojima radim kažem dosta je. Moj čin je poruka svima koji slobodno misle, poruke svima koji nisu članovi nijedne stranke. Negde mora da se podvuče crta ispod koje ne dozvoljavaš bilo kome da se igra tvojim dostojanstvom“, rekao je Ivanović.
 
Inace,naglasak je na dolasku porodica sa decom.Zaposleni,koji ima porodicu u Nemackoj,dobija znacajno umanjenje poreza na zaradu,koje se uvecava za svako dete.Skolovanje dece je besplatno kao i kursevi i skole nemackog jezika.Dete mora imati sva prava od prvog dana boravka u Nemackoj kao i deca rodjena tu.



- - - - - - - - - -




Pa kad tako sve znas odkuda ovde na forumu da se raspravljas samnom.
Do sada je se jako dugo cekalo na termin u ambasadi i proces priznavanja kvalifikacija je bio otezan.Sada je procedura pojednostavljejna i nije potrebna radna viza.Za nekvalifikovanu radnu snagu vrata ostaju zatvorena,pretpostavljam da ti spadas u tu grupu.:cvetic:Nepismeni im ne trebaju....

Nije on nepismen ,naprotiv zna on mnogo štošta,a to tamo ne pali,tamo se ceni isključivo pošten rad, isto tako se daju i poštene plate.Radne vize neće više trebati, a to znači veliko olakšanje za poslodavce u Nemačkoj jer se neće izlagati dodatnim troškovima,jednostavno Nemačkoj je potrebno sve više radnika i ne mogu ih pronaći U Evropskoj uniji pa ih moraju tražiti na Balkanu,pošto naša bagra ne želi u EU,da bi mogli i dalje da muljaju i kradu,onda će Nemačka i drzge zemlje smisliti kako da dovede ljude koji nemaju EU pasoš,a pošto naš vođa ni u kakvom smislu ne želi da se suprostavi Merkelovoj, imaćemo neizbežni egzodus naroda.E sad što to našim poslodavcima koji daju minimalac,a neretko traže da im se vratio deo, ne sviđa ... ,šta je tu je dok se ne opamete imaćemo konstantan odliv radne snage.
 
Danas nosio soju u jedan magacin ,na putu mi pukne guma i ja je nateram uz sam put ali za svaki slučaj stavim trokut.Kada sam se vratio po prikolicu neka stoka ukrala trokut.
Nisam mogao da verujem kakvi smo ljudi.
 
Strasno. Oko bi coveku ukrali da imaju priliku. I eto da je neko ne daj boze udario u prikolicu,rekli bi da nisi stavio trokut.
 
Danas je jedan od najlepših hrišćanskih praznika Detinjci. Vežite vašu decu i pokrenite ljubav unutar porodice.
Sledeće nedelje su Materice a na Badnji dan su Oci.
 
Povezao ih jos jutros dok su spavali u krevetu, a oni osetili sta im se sprema pa svi sakrili poklone pod jastuke i tako se spasli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh