Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Normalno odma kupis i musku i zensku. Rade extra nikada nije bilo problema. A sa fadip novokomponovanim problema bilo na pretek.
 
Da,naravno obe. Treba bi dva kompleta. Ove sad što imam pustaju ulje čim se priključe čak i kad nema pritiska...
 
Mogu da pitam i tamo,ali oni šalju brzom poštom robu tek preko nekog odredjenog iznosa (ne mogu sad da se setim koliko beše),pa ne znam da li bi poslali i ovo.
 
To treba da ima svaki ozbiljniji majstor koji pravi creva.Kod našeg lokalnog par Italijanskih sa popustom dođe 1.500 rsd.
 
Ima li neko na forumu teleskopsku ruku za dzambo vrece od Bozinovica iz BNS ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zna li iko ovo izracunat...Dobio sam neku zemlju koja se dijeli na na nas troje...Ja sam dobio 13/21,druga osoba je dobila 1/21 a treci je dobio 1/3.Radi se o 16 duluma (1.6 ha)..Koliko je sad mojih
 
To je 7/21,Znači ti dobijaš 9,90 duluma,drugi dobija 0,76 duluma i treći 5,33 duluma.To je ukupno 15,99 duluma,malo fali zbog decimala do 16.
 
Hvala momci...Ma nezgodno ce bit sa ovom zemljom...jedan djelioc je u Zabljaku a drugi negdje u Novom sadu i oni su sad mozda po 70 godina a zadnjih 20 nisu dolazili ovamo....Ima tu jedno hektar sume pa cu ja to najvjerovatnije pomalo sjec a oni ako hoce nek pokrecu rasparcavanje..::namigivanje::
 
Mislim da postoji i neki zakon po kome u takvim slučajevima ako se nesmetano koristi nekretnina dal 20 ili 40 godina može preći na korisnika . Možda neko zna tačnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh