Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako čuh sad na Belleamie, već u četvrtak uredba o subvenciji goriva.
Od ne pada mi na pamet, do evo izvolte. Izgleda da protesti daju rezultate. Gledao sam snimak, sinoć u Jagodini bilo mnogo ljudi i uglavnom starih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Maticu,a i ostalima,da citiram Dusana Kovacevica:"Politika je, kažu ljudi, jača od svake droge. Ko se jednom navuče na politiku, zavisan je celog života.I šta vi da radite sa čovekom koji svet posmatra očima narkomana, a neće da se leči."


Svi mi koji smo se navukli na politiku iz raznih razloga,neki i potpuno nenamerno jer ih je profesija vukla u tom smeru,uvek trujemo svaku temu istom gde se pojavi upliv politickog.Cesto je to i nenamerno.Zato vi moderatori budite,kao sto uglavnom jeste,profesionalci i brisite postove koji konkretne teme guse.
 
Tako i ja imo polemiku oko toga koliko je gono prvorođeni,a oni na mene,pa za ona vešala koja je to grozota ,to niko normalan ne radi,a reko šta znače vešala pa kaže za av,a reko gde je to pisalo da je za nj,pa nego za koga je,reko možda su vešala koja av nama sprema ili već ih koristi,ma kakvi,pa radna mesta,reko sve smo to mi platili,ma ko je to platio.Izbeglica žena oko 55 god nije glupa io moj komšo iz sns kome je jako smetao tadić svako malo on na tv,a reko šta je sad ovo gono još gori,ćuti,pa kao sve je ovo zbog onih prije lopova,reko što su sad u sns,oni svi lopovi ,reko što se lopovi na hapse,kaže zakon je taki,pa što ne menjaju zako ,aaaa ne može treba da prođe godina,pa pazi molim te.
I da na kraju kao sudije su sve nepristrasne i rade po slovu zakona.
Joj.
https://www.youtube.com/watch?v=RYxLTF_Re70
 
Treba mi neko iz Osjeka ili neko ko ide u Osjek ako je voljan da pomogne u pitanju je lek za malu bebu,a u Srbiji ga nema.Može odgovor i na pp
 
Kako sam čuo popust za gazdinstva za gorivo biće 10-15% a najviše 25din po litru. Još se ne zna tačno, iako je uredba najavljena za četvrtak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh