Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sreću kod garavih zaputi se u Bački Monoštor jer je tamo velik izbor. :osmeh: Ne pitaj me kako znam. :haha:
 
Nisam hteo da kažem ali čuo sam od tebe Gorane :osmeh: kada smo išli tamo da tražimo drva za ogrev. :haha: Tomix bio sam tamo 2 puta za redom ali u razmaku od godinu dana a da li je pomoglo... :osmeh:
 
Ovaj PARTIZAN sa KOKARDOM zdravo ljut!!
Nego bilo selo moje na EXILUZIV_EXPLOZIV zvao me uja iz bg kaze eno onaj tvoj seoski BIRTAŠ, baš onaj tvoj omiljeni LAMPAŠ prica gluposti o Teget magiji!!
Rekoh neće valjda LAPMAŠ da iznosi kompromitujuće podatke u etar
Prosli put su nasli 15 meteri droge u selu a nigde ESCOBAR-a
Sade nafatali DADAN-a a gde je GRGA PITIĆ????



Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk

Luka da te nema trebalo bi te izmisliti,lepo se odma oraspoložim kad počneš tako šuketati:bravo:
 
Serem im se u fakultetsko obrazovanje kad sami sebi ne umeju smisliti posao od koga bi živeli životom dostojnim čoveka, nego čekaju da to neko drugi učini i još da ih poštuje !!

Svima koji su otišli, odlaze i planiraju da to učine želim srećan put i svaku ličnu sreću.

Želim da se ovamo nikada ne vrate i učiniću sve što je u mojoj moći da njihove potomke, SS janjičare, ne pustimo u zemlju ni turistički.

A vama što na temi o Ipardu četujete imam da poručim: ljudski mi vas je žao, jer će te se i na samrtnoj uri mučiti sa zavišću prema onima koji umeju, smeju i mogu.
Samo opusteno! Ne trebamo vise kukati na vlast i uredjenje drzave nikad vise, pa ovi su divni za razliku od nekih drugih bolesnih umova koji ne daj Boze da dolaze posle ovih, poput takvih cetnickih komunjara ( u prevodu tvoj nickname) kao sto si ti.
Treba da ti je sram kad o toj deci pricas kako mozes se usrati na njihovo fakultetsko obrazovanje a pravis se mutav i corav i kao ne znas kako je trenutno stanje zaposljavanja u struci.
Ponekad za divno cudo kakve znanstvene postove pises, mozda si i ti fakultetski obrazovan nekad bio, samo ne znam kako si dospeo u stali po ceo dan? Jel to od silnog znanja!
 
Sta je sa vozdom citavo jutro,jel obukao uniformu vrhovnog komadanta?Hitno da zaseda skupstina i da mu daju cin marsala,a mozda je to malo,nego da bude general-lisimus.....:haha: Sad kad on upotrebi svoj vojni genij,kao sto je upotrebio i politicki i ekonomski Broz ima da ide na margine istorije....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh