Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf ‘94-to za 2K €.
No znam čoveka koji je Golf ll benzinca platio 1800€. To može da plati samo neko ko nije uhvatio za volan neki noviji auto i nagazio ga 150km/h.
A pobednik je Tole, CH penzioner ‘49-to. ‘87-me kupio crvenog mercedesa 190D. Od kad ga znam, njega vozi. Sad rešio da se prinovi pa je kupio od komšije crnu mečku sa 5klipa, valjda 250D, prvi vlasnik, ‘91-vo, prešao 40.000. Stvarno je perfektan. Kao iz fabrike da je izašao. Pita me za procenu. Ja rekoh, poznavajući te čika Tole, dao si negde 2.700-3.100€
Eeee, kaže da je sreće. Jedva sam ga ubedio da ga proda za 8.200CHF. Kad se tad nisam šlogirao
Osnovno trgovačko pravilo koje kaže da roba uvek vredi tačno toliko za koliko se proda, može debelo da uteši takvog kupca
 
kako krenule cene goriva razmisljam da kupim jednu riksu i 2 kineza ili sta su oni sto vuku to cudo...i jedan bic i teraj...nadam se da to ne zvuci rasisticki...
 
Jest kolika guma treba da ja stanem od HOLMERA a Boga mi ni ostali forumaši nisu manjeg gabarita

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Našao na internetu

DylBnGmXgAInAFU.jpg
 
Golf ‘94-to za 2K €.
No znam čoveka koji je Golf ll benzinca platio 1800€. To može da plati samo neko ko nije uhvatio za volan neki noviji auto i nagazio ga 150km/h.
A pobednik je Tole, CH penzioner ‘49-to. ‘87-me kupio crvenog mercedesa 190D. Od kad ga znam, njega vozi. Sad rešio da se prinovi pa je kupio od komšije crnu mečku sa 5klipa, valjda 250D, prvi vlasnik, ‘91-vo, prešao 40.000. Stvarno je perfektan. Kao iz fabrike da je izašao. Pita me za procenu. Ja rekoh, poznavajući te čika Tole, dao si negde 2.700-3.100€
Eeee, kaže da je sreće. Jedva sam ga ubedio da ga proda za 8.200CHF. Kad se tad nisam šlogirao
Osnovno trgovačko pravilo koje kaže da roba uvek vredi tačno toliko za koliko se proda, može debelo da uteši takvog kupca

U bogatim društvima (zemljama) teoretski svako može otići u salon automobila i kupiti novi auto ali ovakve primerke imaju samo retki, pa trule šasije iz 50-tih iz kojih je nikao korov u americi plaćaju po ceni novih automobila i ulažu u njih mala bogatstva... to su privilegije bogatih, daleko smo mi od toga...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/...searchId=4faaf42d-a49c-99c3-952d-389c2545c113
 
Ima u Mercedesovom muzeju u Štutgartu nekoliko modela (124, 116, 201) sa pređenih 10-20000 km, koji se prodaju za po 15-25000€.
 
Luka od prošlog druženja mnogi naši članovi su ovako prošli.
CQEjI9a.jpg

Rano se poradilo pa svi krkenzi kikiriki evri dej. :osmeh:
 
Ima u Mercedesovom muzeju u Štutgartu nekoliko modela (124, 116, 201) sa pređenih 10-20000 km, koji se prodaju za po 15-25000€.

Moj ne dosanjan san je 126 cupe sa kraja 80-tih... ali kako stoje stvari verovatno će ostati samo san, kako vreme protiče sve ih je manje a cene su sve jače... ne postoji ni jedan novi auto iz salona koji bi radije posedovao.
 
Maticu bre ovo je legendarno:osmeh: ne treba ti radioaktivni pauk nego fino prasence i odmah super moci:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh