Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ostao sam bez teksta,opet nesreca sa autobusom i to bas udario u voditeljku koja je trebala da vodi jutarnji program na pink televiziji,trenutno je van zivotne opasnosti,ali nije dobro prosla u saobracajnoj nesreci...
 
Na fb pisu njeni prijatelji da su je kao vratili al nece biti funkcionalna. Usput danas nam kolega pripovedao na RTV.
 
Spasili su ruku,sad je stanje prilicno stabilno,po nekim sajtovima pljuju tu voditeljku i na drustvenim mrezama isto,svako ima pravo da zivi,a ne smejatise se tudjoj nesreci... ;(
 
Na fb pisu njeni prijatelji da su je kao vratili al nece biti funkcionalna. Usput danas nam kolega pripovedao na RTV.

Ruka joj je bila skroz otkinuta.Operisali su je vrsni strucnjaci ne srpskog vec svetskog nivoa.Koliko ce joj ruka biti funkcionalna vreme ce pokazati.Treba imati u vidu da joj je ruka otkinuta a ne odsecena sto je mnogo teza opcija za operisanje zbog pokidanih tetiva,misica,nerava itd.Kada je rez pravilan npr. na cikular i kada se u roku od par sati zasije povredjeni ekstremitet ,vraca se 90 % funkcija pre povrede.
POSEBNE CESTITKE DOKTORU PALIBRKU,KOJI MI JE SVOJEVREMENO VRATIO PUNU SNAGU I 90% POKRETLJIVOSTI PALCA DESNE RUKE.
UCESTVOVAO JE I U OVOJ OPERACIJI.
 
Moj cica se pre 3 godine povredio na cilkular imao je 2 operacije i jos 1 operaciju posle nekoliko meseci,ruku moze da pomeri i prste isto ali nemoze da stegne saku
 
Čitaše juče na Pinku ekipu doktora koja je mobilisana za operaciju. Čini mi se 10-15 najjačih imena. I predsednik AV je pomenuo da se video sa njenom majkom.

Pre 4-5god, mog komšiju udari ovan i slomi mu kuk. Ja ga nađem na sred puta i odmah odvezem u hitnu. Kaže Dr ortoped mora odmah neko od porodice da dođe i potpiše da je saglasan za operaciju kuka, tj da nas oslobađa odgovornosti ako pođe po zlu.
Rekoh smestite ga pa će oni dođu, nema nikog kući kad sam ga našao.
Ne, ne. Ne može tako. Ako niko ne potpišu vrati ga kući pa neka tamo leži 3 nedelje a onda može polako da ustaje. Mi zbrinjavamo samo operisane.
Dođe sin, potpisao i onda mu tek staviše longetu i odvezoše na odeljenje. Operisali ga tek posle 5dana, jer valjda imali preča posla. Nije preživeo.
Sad se setih toga. Komšija nije imao sreće da ga AV lično poznaje i da ga operiše vrhunska ekipa.
Ne kažem da nije trebalo mobilisati tolike lekare, ali mi krivo kad primetim da imamo građane prvog, drugog i sedmog reda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je istina živa što si napisao,bilo tu kod nas bolest i pare su spremne o države bile,otac sns,majka takođe,ali na žalost jača je bolest bila,a Ana preko sms dobi pare.
 
A taj komšija hipotetički i da je glasao za vođu to je jedan glas. Pitanje je i da li je imao uticaja na porodicu. Ova je vršila lobotomiju nad milionima ljudi i menjala im mišljenje.

Ne dao Bog nikome ali teško mi padne samo kad strada dobar čovek.
 
Zelim joj brz oporavak,ona je 92 godiste,kad je Darko L. preziveo nesrecu,prezivece i onà
Da, Zbog Darka lazica sam se izuzetno potresao nisam spavao tri dana 15 dana su delili u stampi lekarske konzilijume, oko novinarke drobice nam 20 dana... da ne bude zabune, zao mi je svake zrtve
onu zenu ubi skot na naplatnoj rampi, niko nista
 
Baš. Ovo je bio nesrećan slučaj (možda je svemu doprinio i poluispravan autobus sa lošim gumama) i djevojka nije ništa kriva zbog toga što se desilo, ali eno ženu ubi kreten i sve se svelo na par članaka. Lazić pijan i drogiran se slupa pa svi danima pišu o tome, a da je nedaj Bože nekoga ubio bilo bi kao i sa njom i nakon tri dana se nebi ni pričalo.
Ovih što ni krivi ni dužni stradaju mi je uvijek žao, a ko traži dupetu čepa niko mu nije kriv.
 
Ne gledam preterano tv ali malopre koji god kanal sa nacionalnom frkvencijom probam ,svuda on.Da li je to počela predizborna kampanja ili je nešto drugo u pitanju ?
 
Kako to misliš počela kampanja?
Pa kada je uopšte kod njega kampanja završila, svako pojavljivanje je samo nastavak kampanje od 2012. godine.
 
onu zenu ubi skot na naplatnoj rampi, niko nista

Baš tako. Ni ime joj ne pomenuše, ni saučešće iz vlade jer je vladin službenik pokosio, niti se zna stanje njene sestre koja je bila u teškom stanju.
Zna se samo da vozač nije uhapšen, jer su otkrili da je on krivac tek sutra dan. Tada hapšenje nebi imalo svrhe jer je imao prilike već 24h da utiče na svedoke.
Zna se i da je vozač član partije..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh