Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto volis klipove evo ti jedan mesto odgovora.


 
Ja sam 2009-te isplatio dug u fond PIO poljoprivrede. Dug do 2001-ve. Prošle godine sam isplatio dug od 250.000din u fond zanatlija. Taj dug mi je iz 2004-te.
Za svo vreme nisam smeo da imam ništa na svoje ime jer su me poreski izvršitelji redovno posećivali i svaki dolazak knjižili sa dodatnim kaznom od 10% na dug. Dug je bio samo za moje penzijsko. Nudio sam nagodbu da mi ne upišu staž za to vreme, nisu prihvatili. To ne može po zakonu.
Ja poznajem njih 10-tak, a to je sudbina svakog, koji su radili u Italijanskoj firmi u JA i za svo vreme rada im nije uplaćen radni staž ni 1 dan.
Pa gde su ti izvršitelji koji su mene i ostale progonili da isplatimo penzijsko sebi, a ne drugom? Što ne pojuri Italijana?

Znači petak #protest

A onaj što mu -30% stavili u usta, nije trebao ni da sarađuje sa lažovima. Trebao je sa juri to od kapije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sada je direktiva sa vrha da se nikome ne daje penzija cak ni tesko bolesnima pre vremenskog roka koji je pomeren maksimalno ZNACI DRZAVA IDE NA TO DA STO MANJE ISPLACUJE PENZIJU A I U INTERESU DRZAVE JE DA MNOGI POMRU I DA NE DOZIVE 65 GODINA ,a sto se tice zdravstva mislim da je bolje zdravstvo radilo 43 godine i da su partizani tada imali bolju negu jer tada se operacija radila odma a danas se zakazuje i ide se na to da penzioner crkne i da ne doceka operaciju.Inace danas se svi lekovi placaju nemaju ni sirup tako da nista zdravstvo ne radi bolje u odnosu na period kada je bio onaj julovac Bojic ministar zdravstva.Sada se milijarde eura kredita slivaju u nasu kasu I JA NE VIDIM GDE SE ULAZU TE MILIJARDE JER NAROD NIKADA NIJE BIO OVAKO PREZADUZEN jedino sto se stvarno dobro i kvalitetno radi to skidam kapu TO JE NAPLATA POREZA ,HARACENJE I ZATEZNE KAMATE da ne moze ni veverica da se provuce [video]http://poljoinfo.com/showthread.php?17230-Chat-7/page123[/video] medjutim mnogo dobra stvar za gradjanstvo je sto ima dosta stranih banaka za razliku od 90 tih godina i ako uleti u finansijski problem u svakom momentu narod moze da uzme kredit i resen problem a moze i refinansiranje a ima i zalagaonica dosta kao i zelenasa .Neznam kako ce sve ovo da se zavrsi do kraja jer kredit mi se nekako VEZUJE FINO ZA ONE PRISTOJNE ZAPADNE PLATE a OVO OVDE UOPSTE NISU PLATE OVO JE KURTON ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU JER TRECI DAN PO PRIMANJU ISTE NAROD NEMA PREBIJENE PARE a ovim tempom cemo verovatno kao Sirijci kud koji mili moji
 
Poslednja izmena:
Jesu pritisli pa ja i more drugih smo morali da platimo porez od pre 10-15god, i zato im je priliv veći.
Ne može veverica da prođe ali može cela fabrika. Eno italijani, provereno ne uplaćuju doprinose i niko im ne blokira račun.
Kako su Pink i Kurir platili dugovanja? U Kurir došao čovek sa parama, dokapitalizovao ga, i sad vidite o čemu oni pišu. Npr Pink dobio 10M € za PODSTICAJ IZVOZA.
 
Dolazim veceras kuci i na TV u INFORMACIJA DA IMAMO 1500 SAMOUBISTAVA GODISNJE I 400 HILJADA DEPRESIVNIH prvi kanal je u pitanju i neko strucno lice objasnjava zasto smo 13 U SVETU po broju psihickih i posrnulih DA JE TO VEZANO ZA MENTALITET.Posto se secam vremena kada je u Srbiji narod bio VESEO I RAZDRAGAN I SVAKI DAN JE BIO KAO DA JE KARNEVAL U RIU zacudih se da je to povezano sa mentalitetom a odmah posle ove informacije je poceo EKSPLOZIV na kome lekari objasnjavaju delovanje osiromasenog uranijuma na gradjanstvo i objasnjavaju koliko se puta povecao broj malignih oboljenja ,srecom da nisu davali informacije koliko imamo alkoholicara,narkomana,kockara,sektasa kao ni koliko ljudi dnevno napusta Srbiju a onda se kao grom iz vedra neba pojavio natpis da ce se posle emisije EMITOVATI MITING ZA BUDUCNOST SRBIJE iskreno mi je mnogo zao sto nisam u stanju pazljivo da ispratim program za buducnost tj REVTALIZACIJU NASE PRIVREDE I OVE NASE ISCRPLJENE SRBIJE Aali naziv je dobar ma opako dobar ZA BUDUCNOST SRBIJE ne da dobro zvuci i ovo ce uci u ANALe i to direktno full injection medjutim najaci utisak e tu covek ne moze da ostane ladnokrvan kada baba kaze TAKO BI VOLELA DA GA ZAGRLIM:haha::sjasi:
- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

 
Da kineski DILDO je čudo
Al bi ja to u kasarnu na pripust
Mirno, kixu vadi! OŠTRI!! Udri dok je vruća dok se ne ohladi

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
O naturalizovanoj Amerikanki Hrvatskoh porekla a koja je trenutno na privremenom zadatku u Srbiji da raskurca ovo malo sto je ostalo od ove razvaljene drzavice i vidi se da natuca Srpski ne ide joj tecno nemoze povezano da kvalitetno veze 3 proste recenice o njoj cemo posebno i njen rad ja pomno pratim a sada ide video zapis od jedne stare mudre glave od jednog coveka koji je prosao sito i reseto i nacin na koji je on PROVALIO VUCICA I SKENIRAO GA U ORIGINALU Eh da nam je vise ovakvih penzionera
 
Verovatno prekoračuješ veličinu dozvoljenog uploada. Retko gde možeš tek tako da zakačiš video. Najlakše je uz pomoć Tapatalk-a, jer oni sav upload drže na svom serveru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ZA PUJOLA Odes na video zapis i nema veze dali je 2 minita ili 20 minuta u gornjem uglu pored katanca stoji naziv ili sifra spota i predjes misem preko nje zasencis taj naziv i onda desni klik pa kada se pojave opcije pritisnes KOPI a onda odes na mesto gde pises post i kliknes na traku iznad pisanja posta ona je predzadnja prvo levim klikom pa kada se pojavi prazan pravugaonik onda desni klik i PASTE i onda standardno dole posalji
 
Evo primera društvene odgovornosti u Engleskoj....

[video]https://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1676818/Video-Moment-lorry-driver-throws-rubbish-littering-tourists-car.html[/video]

U međuvremenu... jesen 2018.

OKO 1.500 požara prijavljeno je ove godine vatrogasnim službama, odnosno Sektoru za vanredne situacije MUP Srbije, a broj neprijavljenih paljevina mnogo je veći. Najviše ih je bilo proletos i jesenas, kada su poljoprivrednici palili ostatke useva i rastinje po njivama. Krajem prošle nedelje pala je i prva žrtva.

12-Tan2018-10-18_201745438_4_620x0.jpg



Ide lepo vreme i proleće... utom će i paljevine.....
 
Sto se tice paljevina,evo npr od jesenas,kazu cigani palili drzavne table zarad pabircenja,gorelo je to danima taj deo atara,nijedna guma nije prezivela.
Rengeri za navodnjavanje inace su u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Drugar dok je čekao, treso cigaru kroz prozor auta u Beču. Zakucao mu pandur na prozor. Morao je da pokupi pepo i pikavac sa asfalta i platio kaznu. Eno neće više tamo,a kod nas hoće.
Dokle god te niko ne pita zašto nisi dao žmigavac kad skrećeš, da li se pale 4žmigavca na sred ulice da bi kupio cigare, zašto si stao na silaz za invalide...itd... imaćemo neodgovorne pojedince i moraćemo da jašemo ležeće policajce i lomimo kola u svakoj ulici.
Vlast neće da se zamera sa narodom, pa umesto kamere za brzinu postavi nekoliko trupca na sred puta a osnovnu nekulturu toleriše jer očekuje da i narod njima toleriše propuste u vladavini nivo: “kraduckanje”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo primera društvene odgovornosti u Engleskoj....

[video]https://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1676818/Video-Moment-lorry-driver-throws-rubbish-littering-tourists-car.html[/video]

U međuvremenu... jesen 2018.

OKO 1.500 požara prijavljeno je ove godine vatrogasnim službama, odnosno Sektoru za vanredne situacije MUP Srbije, a broj neprijavljenih paljevina mnogo je veći. Najviše ih je bilo proletos i jesenas, kada su poljoprivrednici palili ostatke useva i rastinje po njivama. Krajem prošle nedelje pala je i prva žrtva.

12-Tan2018-10-18_201745438_4_620x0.jpg



Ide lepo vreme i proleće... utom će i paljevine.....

Pre 2 dana komsija preko potoka zapalio travu ,purnjalo na sve strane,hteo sam da slikam ali nisam mogao jel je bilo vise ljudi i video bi me neko...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh