Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srpski Eliot Ness
50519868_833598210320052_7229518041887801344_n.jpg
 
Ljudi morate shvatiti da je svaki ovakav događaj (mislim naobraćanje javnosti) unapred izrežiran scenario od strane vlasti, tu će obe strane biti namirene,stim da ja mislim da se ovaj puno osamostalio,a to nikako ne ide, jednostavno niko ne sme biti veći kriiminalac od AV i tačka.Ako su tako odlučni u nameri da se obračunaju sa kriminalom i korupcijom,što ne reše ekspresno i ne objave ko je rušio u savamali, pa zatim ko je pokušao da ubije Borka Stefanovića, što ne reše problem pedofilije u SPC,nego moraju englezi da nam donose presude,što ne reše ubistvo one nesrećne pevačice,što ne reše silna ubistva vezana za narkotike.Jednostavno zato što je tu umešan neko iz samog vrha i neko ko je poslušan a taj se ne dira.
 
Bojcetic je sve rekao, korumpirano sve do srzi. Bez neke katastrofe bilo kog uzroka drugacije nece biti.
 
Bojcetic je sve rekao, korumpirano sve do srzi. Bez neke katastrofe bilo kog uzroka drugacije nece biti.
Ne volim u politiku da ulazim, ali takodje mislim da ne moze biti bolje dok ne dodje do katastrofe neke a zatim se izabere i izvuce covek iz tog pepela, koji je posten i plemenit, koji ce znati da vodi zemlju napred a ne da se bogati i bahati, na racun postenih radnika i koji nece vredne paore, zemljoradnike, poljoprivrednike, nazivati neradnicima.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Да није ових гованаца од Русева 80%Сељака не би радило земњу у Србији.....Није добар за газду али је добар у другом смислу газда га купи јефтино убаци неког јадног надничара тј трактористу у њега и тај Мученик Рус+мученик радник у њему направе данас добар посао.....на крају кад погледаш газда нај боље прошао,учинак загарантован уложено добијено::namigivanje::spavam:{{
 
Odeš u vojni odsek u opštini malo STRESEŠ one činovnike i nikad više moje iskustvo
Kad sam pozvan da idem na lekarski posle nemilog dogadjaja prosle god 27.4 na vojnoj vežbi u Somboru
Odem u odsek malo ih povijam po kancelariji, odem na pregled pravim se budalom, zalim se na sve i svasta, skroz nem se go kod psihologa, itd
Vratim se u odsek i opet malo gimnastike po kancelariji, dodje obezbedjenje kulturno me zamole da izadjem, nadjem broj od činovnika nazovem ih i objasnim da me nema na spisku vojno sposobnih
Jbg ludilo pomaže

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Lako je vama da se zajebavate, ali ja od jutros nemam precednika svoje opštine
Evo, pijem kafu i ne znam dal' dizlazim iz kuću, il jok
Al' šta ti je karma čoveče!
Čovek pre podne dobije zahvalnicu na Svetosavskom balu u sali opštine, popodne ode u kafanu i tamo ga uapse
Naravoučenije - ne idite u kafanu, samo dobijajte nagrade u opštini
a5ab438b722d1429145aac302fc5b7ad.jpg
46692247ae90d5c5e4c6b4ca6d798daf.jpg

https://www.facebook.com/726908757407473/posts/1938621399569530/?app=fbl
Mozda nije obezbedio dovoljan broj autobusa i sendvica pa siroti ljudi peske i gladni morali do Bg da vide Putina.
 
Cini mi se da su uslovi za rad bolji nego u IMT fabrici pre 10ak godina. Sve na liniji za proizodnju je uredno i cisto. Zanimljivo da je IMT za njih renomirana evropska fabrika traktora od koje su kupili licencu.
 
Lako je vama da se zajebavate, ali ja od jutros nemam precednika svoje opštine
Ма не зезај! Имали смо прилику да видимо како је вршио функцију Председника општине као директор железнице. Поставио је свог човека Зорана Маркова на функцију а он у ствари водио општину. Овај јадник је уместо њега потписивао сваашта па кад је видео да ће да заглави ћорку једва се жив извукао из приче (има паметну жену). Онда је Сима Циганин поставио тутумрака Стефана Дилберовића (који је сада Председник скупштине) до нових избора. Иначе ово што је признао паљење аута (па се запалила и кућа) то је најмање што је могао да призна (јако је добар стратег) па ће се извући са надокнадом штете.
Ако је СНС хтео да се похвали чишћењем својих редова морао је да уведе принудну управу у општини јер је Симоновић оставио праву мафијашку инфраструктуру по сицилијанском моделу.
Значи имаш председника ал' ће управљати из притвора.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh