Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma druze to treba doziveti, ja sedim u kafiću podne svPetka (ciganjska slava) i upadaju NIKOLIĆI I JOVANOVIĆI iz crkve u kafic njih 15_20 kaze jedan sa kojim sam dobar nekad je bio seoski ŠINTER (uginuća,ostaci od klanja) koji od gostiju pije pivo daj mu gajbu koji rakiju daj mu flašu a koji neće nista zovi mene
Ja ko po djavlu edpreso i dupla viljamovka
Dolazi konobar i donosi flasu kaze časti ganf????
Reko nek mu je sretno a tu flasu nosi od mog stola
Kad počinje ŠINTER to je Luka diskremacija neces pice sto smo romovi?
Ma reko nek ti je srecna slava ali necu da te ljubim i da pijem stobom
Kaze nismo vise cigani sad imamo NOVCE, reko džaba vam
Kaze aj da kupim tvoju kucu kolko?
Rekoh 200 000e jer u mom kraju nema dimljenih (elitni deo)
Kaze Šinter mlogo brate i za tudje novce!!
Auta voze od 10-20 ,000e
Grejanja na inverter klima uređaj
Behatoni po dvorištu, a oni labudovi lavovi tigrovi po ogradi, kovane kapije ma svašta strahota samo da ih sve pokupe u buvaru i konfiskuju imovinu!!
Kakva je drzava izaci ce oni za 3 dana sa boljim marketingom bili u svim novinama!!



Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Ipak mislim da nece oni dugo izaci tamo gde su otisli. Napravili su jednu gresku, radili su placanja preko poste. Ovde ovi nasi skidaci crne madjije su radili preko autobusa, nema papira, nema pecata.
 
Ciganjska posla. Mogu da se zovu i romovi, ali navike su im iste. Nego gledam ove sa slika i ovaj Stevica isti moj komsija koji je Srbin. Izgleda da u njima ima dosta i bele krvi ruku na srce.
 
Ipak mislim da nece oni dugo izaci tamo gde su otisli. Napravili su jednu gresku, radili su placanja preko poste. Ovde ovi nasi skidaci crne madjije su radili preko autobusa, nema papira, nema pecata.
to je max 2god i to samo jedan clan porodice,a izacice na dobro vladanje na 60% kazne.Nije on nikog ubio ili napao,ljudi su ga sami častili,tu je najgora stavka utaja poreza :haha:
 
Uzece mu(im) imovinu, odsluzice svoje, e sad da li ce ih tuziti privatno, parnicno to je neka druga strana medalje.
 
Ja se bojim da ce im ova NASA drzava dati fiskalnu kasu i reci NASTAVI S' RADOM!!!!

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Luka svaka čast , izražaj ti je baš kvalitetan . Neznam zašto me tvoji postvi podsjećaju na one slike naivnih umjetnika . Naravno u pozitivnom smislu . Npr liči tvoje pisanje na ovakvu sliku

89_1384163832.jpg
 
Bale smeca po tebi su deca fakultetski obrazovana koja ode iz svojih vukojebina jer tamo im niko ne postuje znanje i rade za bagatela da ne mogu ni preziveti?!



Serem im se u fakultetsko obrazovanje kad sami sebi ne umeju smisliti posao od koga bi živeli životom dostojnim čoveka, nego čekaju da to neko drugi učini i još da ih poštuje !!

Svima koji su otišli, odlaze i planiraju da to učine želim srećan put i svaku ličnu sreću.

Želim da se ovamo nikada ne vrate i učiniću sve što je u mojoj moći da njihove potomke, SS janjičare, ne pustimo u zemlju ni turistički.

A vama što na temi o Ipardu četujete imam da poručim: ljudski mi vas je žao, jer će te se i na samrtnoj uri mučiti sa zavišću prema onima koji umeju, smeju i mogu.
 
Poslednja izmena:
Ovaj PARTIZAN sa KOKARDOM zdravo ljut!!
Nego bilo selo moje na EXILUZIV_EXPLOZIV zvao me uja iz bg kaze eno onaj tvoj seoski BIRTAŠ, baš onaj tvoj omiljeni LAMPAŠ prica gluposti o Teget magiji!!
Rekoh neće valjda LAPMAŠ da iznosi kompromitujuće podatke u etar
Prosli put su nasli 15 meteri droge u selu a nigde ESCOBAR-a
Sade nafatali DADAN-a a gde je GRGA PITIĆ????



Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Ovaj PARTIZAN sa KOKARDOM zdravo ljut!!
Nego bilo selo moje na EXILUZIV_EXPLOZIV zvao me uja iz bg kaze eno onaj tvoj seoski BIRTAŠ, baš onaj tvoj omiljeni LAMPAŠ prica gluposti o Teget magiji!!
Rekoh neće valjda LAPMAŠ da iznosi kompromitujuće podatke u etar
Prosli put su nasli 15 meteri droge u selu a nigde ESCOBAR-a
Sade nafatali DADAN-a a gde je GRGA PITIĆ????


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
:haha:
 
Ništa komotnije. Pristižu svježe snage sa istoka. Prisiliće ih da ostanu kod nas da se malo aklimatizuju.
 
lovac luka

Ti ko da si njihov Pr. na poljoinfo-u!
Nahvali ih samo tako.

Uzgred mozes li da nam sredis neku garavu ( zalihe srece se istanjile)?:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh