Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rade one to već redovno.Čekajte samo dok se pojavi neki video klip tipa Suzana Mančić,Severina,Monika Levinski a po mentoru Paris Hilton. :haha:
 
Luka prijatelju, da ti se nadje kad je baš frka:

48421078_260524987976719_8006373910863937536_n.png
 
Beogradcki besposlicari!!Imaju rafno vreme od 8h,nemozes u Bg u videti auto ispod 4000e,plata minimalna im je 500e i oni jos protestuju!!!Ja bih se rado menjao sa njima da ujutru kad ustanem ne moram voditi racuna o kotlu i uglju,da ne moram voditi racuna o struji i kvarovima,da ne moram misliti da li ce nocas raditi ili nece hidrofor i da li ce uopste imati vode za stoku,da budem i poljoprivrednik i mehanicar nebih li ustedeo neki dinar,ili mozda da molim boga za dobar rod i nisku cenu ili obrnuto!Ne nego posto sam lepo zaradio sescu u svoj auto sa porodicom otici do svoje opstine Kucevo u neki od Mega marketa jer se stalno vrte reklsme na tv u ali jbg nema ni jedan u Kucevu tako da cu kupovati na drugim skupljim prodavnicama...Olos od Razmazenih ljudi!

- - - - - - - - - -

Ako neko treba da protestuje to smo mi na margini a,ne tamo neki u firmiranim jaknama,patikama itd.Ali gle cuda,ja se ne zalim vec se trudim i mucim nebih li prehranio sebe i porodicu.I uspevam u tome jer ne gledam kod komsije u dvoriste,ne interesuje me politika..Kad bi svi tako razmisljali i radio svako svoj posao gde bi nam kraj bio...
 
Pa probudi se čoveče, iz tog razloga što narod, i mi koji ćutimo, puštamo političare da "rade svoj posao", tako nam i ide, "da nas je sramota kako nam dobro ide"
Ovi u Beogradu barem nešto preduzimaju po tom pitanju.
A to za standard u Beogradu se slažem.
 
Problem je.sto bas taj.sto vodi drzavu ne.dozvoljava da se poljoprivredni protesti dogode. Mi szo smo neorganizovani pa nas zavlace kako hoce. Gledam onaj prepredenjak gostovao na televiziji, komentarise da lopov veliki je prepoznao investiciji nafta za seljaka. Ej pa nafta postala investicija. E nikad bolje i nikad ovako.
 
Beogradcki besposlicari!!Imaju rafno vreme od 8h,nemozes u Bg u videti auto ispod 4000e,plata minimalna im je 500e i oni jos protestuju!!!Ja bih se rado menjao sa njima da ujutru kad ustanem ne moram voditi racuna o kotlu i uglju,da ne moram voditi racuna o struji i kvarovima,da ne moram misliti da li ce nocas raditi ili nece hidrofor i da li ce uopste imati vode za stoku,da budem i poljoprivrednik i mehanicar nebih li ustedeo neki dinar,ili mozda da molim boga za dobar rod i nisku cenu ili obrnuto!Ne nego posto sam lepo zaradio sescu u svoj auto sa porodicom otici do svoje opstine Kucevo u neki od Mega marketa jer se stalno vrte reklsme na tv u ali jbg nema ni jedan u Kucevu tako da cu kupovati na drugim skupljim prodavnicama...Olos od Razmazenih ljudi!

- - - - - - - - - -

Ako neko treba da protestuje to smo mi na margini a,ne tamo neki u firmiranim jaknama,patikama itd.Ali gle cuda,ja se ne zalim vec se trudim i mucim nebih li prehranio sebe i porodicu.I uspevam u tome jer ne gledam kod komsije u dvoriste,ne interesuje me politika..Kad bi svi tako razmisljali i radio svako svoj posao gde bi nam kraj bio...

Zato i jesi tu gde si, i to što jesi.
Ne shvati me pogrešno :ppozdrav:
 
Tesla nista protestima necemo prometi.U to sam se uverio vise puta poslednji u nizu je bio protest i blokada puteva zbog mizerne otkupne cene suncokreta.Zna se gde se menja vlast...
Srdjane taman posla ali,da ne dodje do zabune Ja sam zadovoljan na svoj zivot i gde se nalazim.To je moj izbor,mogao sam ziveti u inostranstvu..Samo uporedjujem sebe i svoj zivot i neke tamo koji se zale da imaju tezak zivot a,mnogo im je lakse nego meni.
 
Kada smo blokirali puteve vi ste pricali kako od toga nema nista,kako mora da se blokira beograd kako se tamo menja vlast.
Sada kad je blokiran bg vi opet pricate nema nista i sedie u fotelji. U bg nije sjajno kako se prikazuje na tv-u i ljudi su ustali jer jedva prolaze mesec. Standard jeste bolji ali su i cene bolje. Nije to tamo bajka. A ta stara komunisticka propaganda cuti dobro je i ovako bas nas je ovde i dovela. Ko misli da je u bg ko u abudabiju neka ide i zivi tamo.


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Zaboravih da kazem da su uspeli seljke da ubede da je u gradu raj a ljude iz gradova da je na selu veliko blagostanje i tu je njihova pobeda... (za sada)
 
E moj Cvejo, lepo ti Paor napisa...
Toliko si netačnih tvrdnji izneo, da sam dugo razmišljao da li uopšte da se oglašavam. U velikoj si zabludi, samo ću to reći, a nisi jedini. Pozdrav.
 
Nisam ni pominjao naše lokalne proteste, već da se svari rešavaju jedino u Beogradu. Nas na stotine smo u zadnjim protestima blokirali puteve, i ništa nismo uradili, a pravnici u mnogo manjem broju izboksovali nešto, što i nije u skladu sa porezkim zakonom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh