Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajd prvo da raščistimo,kaže se Fali a ne Hvali pošto vidim da se dosta koristi :osmeh:.Kada sam se vraćao posle petog oktobra iz Beograda negde oko 1 posle ponoći,sedeo je jedan tip nešto zamišljen.Kažu mu ovi svi što su bili veseli,šta je,što si zamišljen,Kaže on: samo se bojim da mi deca za 20g ne kažu,Vi ste ih doveli.Misliim da su žuti svojim činjenjem i ne činjenjem omogućili da ovi dodju na vlast,a najveći problem je što nije bilo lustracije i ovoj ekipi iz vlasti 90-ih bi bilo zabranjeno bavljenje politikom.
 
Ivan ide na Top tv koja je u sastavu Junajted grupe kao i N1, Sportklub.

Izgleda da ipak nece . . .


Emisiju sam odgledao, nakon ko zna koliko negledanja njegovih emisija. Šteta što nije emitovana, šteta zbog sve te humanosti. Zaista jedna lepa emisija, daje nadu u bolje sutra, daje nadu da je više dobrote nego zla oko nas, daje nadu u biće bolje u Novoj godini. A činjenica je da neće, ni nadu nam ne ostaviše na kraju.
 
Upravo zbog takvih glupih izjava koje pusate u javnost dolazi se do toga da ljudi gube poverenja i u sebe i vise ne izlaze na glasanje.
Mislis li da ako bi izasli 80-90% gradjana na glasanje da i dalje bi ovi pobedili ili bi gubili izbire kod od sale?
I za kraj bas me zanima koja li je zapadna strana stala i isfinansirala pobedu ovih bednika po tvom misljenju!
Ok, rekao si da je moj post glup.
A sad mi ti iz svoje perspektive(pretpostavljam da nisi bot), reci ako bi tog 90% biračkog tela izašlo, koliko je tu procentualno penzionera+ovih sadašnjih?
Jel misliš da oni ne sprovode tu vrstu računa?
Dalje, ako bi tim visokoizlaznim izborima ovi izgubili, ko bi po tebi trebao doći? Ima li narod tog dobrog kandidata?
I evo, u tri rečenice dolaziš do toga da se sve unapred određuje iz tih tajnovitih centara moći..
I za kraj, voleo bih čuti od tebe dali smatraš da bilo gde u svetu ima te istinske poštene demokratije?
Nema i neće ni biti..
 
Upravo zbog takvih glupih izjava koje pusate u javnost dolazi se do toga da ljudi gube poverenja i u sebe i vise ne izlaze na glasanje.
Mislis li da ako bi izasli 80-90% gradjana na glasanje da i dalje bi ovi pobedili ili bi gubili izbire kod od sale?
I za kraj bas me zanima koja li je zapadna strana stala i isfinansirala pobedu ovih bednika po tvom misljenju!

Ako od postova na forumu zavisi nečije misljenje onda jebes ga, ako neko treba da te vuce za rukav i da ti kaze e pa lose zivis ajde sa nama onda opet jebes ga.

Ovde nije problem u pojedincima, vec u citavom sistemu i taj sistem se ne rusi tako sto ces da dovedes druge pojedince vec skroz unistis sistem, kao sto su komunisti uradili.

Nego ima i onoga lupo sam u serpe, sad lupam se u glavu :haha:
 
Očigledno si načitan, ali ti ipak predlažem da počneš razmišljati svojom glavom na vreme.
Nemoj mi se naljutiti, nemam ni najmanju nameru da te vredjam, sigurno sam stariji od tebe, pa sam valjda neke stvari shvatio kako funkcionišu.
Takodje, smatram da nije korisno čitati baš sve, može čovek debelo da zastrani..
Naravno, dozvoljavam da i ja možda nisam u pravu..

Ne vredjam se ni malo.Ali zbog takvih kao ti imali smo "Milosrdnog andjela''Ljudi sa takvim razmisljanjem su odvratni upravo tim centrima moci.Njihovim recnikom receno.Ko ne preuzme odgovornost za svoju buducnost i ne zasluzuje buducnost.
Naprimer u Francuskoj su preko tretiranja AV-a poslali poruku tebi,meni i citavom ovom narodu.Otprilike ona glasi:Vi ste zaostali divljaci,glupi i vulgarni,obicni sitni lopovi jer je takva vasa vlast koju ste vi izabrali.I zato ako niste sposobni da prihvatite civilizacijska nacela postojanja,mi cemo vas pre ili kasnije istrebiti(poput Indijanaca) jer je u interesu covecanstva da takvi zaostali stvorovi nestanu.I zato se nasa akcija zove "Milosrdni andjeo".

Србе треба бацити на колена.
(Клаус Кинкел, министар иностраних послова Немачке, 27. мај 1992. године)
Водићемо против Срба рат – дипломатски, економски, политички, пропагандно и психолошки.
(Џејмс Бејкер, државни секретар САД, јун 1992. године)
Срби тргују људским органима својих жртава како би обезбедили новац за свој рат. Требало би да ђаволски бомбардујемо Београд.
(Пол Џексон, уредник ,,Калгари сана”, изјава за ,,Фани стар”, 13. октобар 1992. године)
Срби су дводимензионалан народ с тежњом ка простаклуку… Животиње користе своје ресурсе знатно сређеније него ови наопаки створови, чија припадност људској раси је у великом закашњењу.
(Питер Јустинов, глумац, амбасадор Уницефа, ,,Јуропиен”, 10. јун 1993. године)
Србија, несумњиви агресор, требало би да буде присиљена УН резолуцијом да сноси читав терет репарација.
(Јосиф Бродски, песник, нобеловац, ,,Интернешенел хералд трибјун”, 5. август 1993. године)
Зауставите Србе. Одмах. Заувек.
(Маргарет Тачер, бивша премијерка Велике Британије, ,,Њујорк тајмс”, 4. мај 1994. године)
Нема мира док Србија не буде војно поражена.
(Срђа Поповић, адвокат, изјава за загребачки ,,Глобус”, октобар 1994. године)
Молим се да се ватра небеска обруши на Србе.
(Отац Пјер, познати француски свештеник-хуманитарац, током рата у БиХ)
Ми треба да Србију осудимо на карантин све док се вирус који она носи не избрише.
(Давид Гомперт, старији директор за Европу у Саветуза националну безбедност у време Бушове администрације, ,,Форин аферс”, јул/август 1994. године)
Уосталом, босански Срби су за нас увек били и остали само банда разбојника и убица.
(Јохан Фрицт, директор бечког,,Пресе” и директор Међународног института за штампу)
Срби су злочиначки дупеглавци.
(Ричард Холбрук, емисар Била Клинтона у Југославији, ,,Њујоркер”, 6. новембар 1995. године)
Требало би да бомбардујете Србе.
(Папа Јован Павле Други, речи упућене председнику САД Билу Клинтону у Денверу)
Срби су народ без закона и вере. То је народ разбојника и терориста.
(Жак Ширак, председник Француске, током ручка поводом састанка шефова влада држава чланица ЕУ, јун 1995. године)
Срби нису нарочито паметни… Српска деца се више неће смејати.
(Лоренс Иглбергер, бивши државни секретар САД)
Што се Срба тиче… То је један болестан народ.
(Жан Кот, француски генерал, бивши командант Унпрофора у БиХ, у војном месечнику ,,Дифенс насионал”, јун 1997. године)
Нека се Срби подаве у сопственом смраду.
(Хелмут Кол, канцелар Немачке, почетком 1998. године)
Ово је борба између добра и зла а НАТО неће дозволити да зло надвлада.
(Вилијам Коен, амерички државни секретар за одбрану, пролеће 1999. године)
Србе треба спокојно бомбардовати, јер ће све брзо заборавити.
(Џејми Шеј, портпарол НАТО, март 1999. године)
NATO-DESERBIZATOR
(НАТО – РАСРБЉИВАЧ, расистичка антисрпска реклама за спреј који уништава гамад, емитована на француској телевизији Канал+, у емисији ,,Хоризонти”, април 1999. године)
Срби спроводе терор и силују албанску децу.
(Бил Клинтон, председник САД, у говору на прослави 50-годишњице НАТО у Вашингтону, 23–25. априла 1999. године)
Рат против Срба није више само војни сукоб. То је битка између добра и зла, између цивилизације и варварства.
(Тони Блер, премијер Велике Британије, током агресије НАТО 1999. године)
Предлажем да се српској деци забрани у школама учење српске националне поезије.
(Професор др Ролф-Дитер Клуге, директор Славистичког семинара Универзитета Тибинген, на округлом столу у Тибингену, 1999. године)
Прошле недеље имали смо деветоро убијених Срба. Ове недеље осморо. То је јасан напредак.
(Бернар Кушнер, шеф цивилне мисије УН на Косову и Метохији, изјава за телевизију Франс 2, крајем марта 2000. године)
 
Od uvek smo na listi omiljenih naroda u Evropi i Svetu
Tako je već vekovima, a nasi saveznici Francuzi su nam davali ne_upotrebljive granate
Mi smo njima trn u oku zbog Pravoslavlja, zbog drčnosti,
Njima cim kazes daa je nesto PRO-SRPSKA ideja oni su odma protiv, ma sta god to bilo!!
Nego sta ćemo sa BARBARICOM?
Ja bih da mi to koljemo kume!!!!!!

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Sondirati
Sta mislite te "ZAGRIZENE PARTIJAŠICE" jel im je intimna frizura AV????
Već imam fantazije nije za priču!!!!!

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Ja ne mogu da verujem da ovde pisu ozbiljni odrasli ljudi i pre svega domacini. Batalite ljudi te knjige za ispiranje mozga i te opozicione price o glasanju. Istorija je uciteljica zivota. Ucite istoriju. Istorija se ponavlja i malo malo pa nam se ponovi neko sranje, a mi iznenadjeni i nespremni ko da nam je prvi put. Kad bi samo sagledali sta je bilo u proslosti bilo bi nam jasnije sta se sad desava i sta moze da se desi. Prosto mi neverovatno da neki ovde imaju toliko malo iskustva u zivotu pa zive u nekim oblacima.
 
Već vidim film za odrasle glumice:
Ministarska Mihajlović (milf)
Barbarica
Ona iz modelsa
AV glavni glumac onaj sto ode na posao, jbg radi 28h dnevno
A ja stizem da opravim slivniku ruci papagajke,
Njih tri u ESTRUSU gore od požude one VJEŠTE a ja jak
Pa se vascjeli dan ćeramo i nagonimo, joj a hoću bas onako da im pomognem i da ih ispostujem


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh