Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
na fcb svi nahvalise onog tenisera da je donirao?ko je sad dao te pare?::namigivanje::
 
ja nisam trazio pare preko fcb kad je nasoj porodici trebalo,a ovo neki koriste za reklamu uglavnom
preko fcb ide stalno da je teniser donirao,a sad ispalo da je neki fudbaler dao kintu
 
Dn6qpn6W0AA3vEe.jpg
 
Na FB u grupi Bolja zemlja g. Uroš Davidović danas napisao da je dobio informaciju da će SVA poljoprivredna gazdinsta od 01.01.2019 morati da vode knjige i predaju završni račun. Proveriće još kao tu informaciju i obavesti nas u narednoj emisiji šta je to vlada, umesto jeftinijeg goriva za jesenju setvu, "lepo" smislila za nas ....

https://www.facebook.com/groups/172..._id=1537713423672435&notif_t=group_highlights
 
Poslednja izmena:
Ovi IGRAJU TRULE KOBILE SA NARODOM ali nikad oni nemogu da ZAJASU koliko narod moze da IZDRZI a prico mi jedan covek sto je bio na glasackom mestu kaze kad smo izvrnuli kutije da prebrojimo glasove pa ni Tito nije uzivao takvu popularnost nego ovo kako je krenulo OVI CE USKORO KRENUTI DA BICUJU NA JAVNOM TRGU NEPOSLUSNE popisani su svi poljoprivredni objekti glavni i pomocni, ambari, svinjci ,torovi,stale,e sada ide NAPREDNI HARD CORE u kojem se osim obaveznog urlanja i neartikulisanih krikova koristi bic u divljem galopu i kao glavni rekvizit LASO kojim se kroti NAS COVEK DOMACIN tj poljoprivrednik vredan i nesebican a inace nosioc ovog drustva vekovima , ovakve stvari nisu bile ni u doba Turaka u pocetku sam mislio da imaju direktivu sa zapada da sprovode globu nad sopstvenim narodom medjutim ne ovde nije direktiva sa zapada OVO SE VRSI NAJBRUTALNIJA PLJACKA SVIH VREMENA NAD SOPSTVENIM NARODOM A NARODOM KOJI DAJE PUNU PODRSKU PLJACKASIMA kakav je MENTALNI SKLOP naseg naroda kao da je pod hipnozom kao kada silovatelj saopsti zrtvi budi dobra da te nebi silovao jos vise a silovacu te i dalje ali ne toliko jako kao sto bi mogao ,u kom pravcu idemo i kakva je buducnost sa ovim strucnjacima sto nas vode NEKA NAM JE BOG U POMOCI
 
Izgelda da na ovaj ne bas prijatan nacin hoce da pogase vecinu duplih ili troduplih gazdinstava... Sirotinja uvek najgore prodje...
 
Jel zna neko zašto ne mogu da udjem na kartografski pregled na geosrbija? Stalno neki error izbacuje. Jel ima neka caka?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neka tema na forumu o crevima i spojnicama za hidrauliku? Znam da je pisano o tim stvarima,a ne mogu da se setim da li ima neka posebna tema...
A treba mi dva para spojnica,pa da vidim sta predlažete koje kupiti,gde...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh