Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
One za SVAJSOVANJE

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Neki tvrde da te bakute imaju muske pse krupnih rasa bez zuba, I da su im kandze uklonjene hiruskim putem!!!
Sto rece Mica:Hoces da volis neces da ljubis!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
A znas onaj vic kad je unuk pito dedu da mu prica kako je cuvao ovce sam u planini. Pa na kraju navalio da mu deda prizna kako je seksao ovcu . Na kraju deda moro priznat , kaze sta ces godinu dana nema zenska samo ovce . Unuk pita a kako to radis? Pa lako oboris na ledja i navalis . ...Sto na ledja ? ... pa kako drugacije da se ljubimo.
 
Ajde STA CE KAD VOLI!!!!
UTXRO MATERI!!!!
Ja znam ono za babu I dedu, kad kaze baba dedi, e deda ja bi jos mogla dici noge, kaze deda mogao bi I ja, samo da nadjemo ko ce nas vako stare ebati!!
I ono kad unuk pita baku sta je naj sladje na svetu, kaze baka xurac, kaze unuk Ali deda je rekao da je xicka naj sladja na svetu!
Baka odgovara jeste kad nije dobar xurac probao!!!!



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nestlé,generalni direktor kaže- voda nije osnovno ljudsko pravo, organsko nije najbolje, genetski modifikovana hrana je sasvim u redu. Ono, kao ludilo na višem stepenu.

 
Malo izrežiran intervju sa odredjenim rezovima i pauzom nakon toga kao da je on tu završio rečenicu ali nije , ali ako se pažljivije pogleda video nije to nelogično što čovjek priča. Tipičan video propagandne satanizacije nekoga a ipak je neko došao da mu postavlja pitanja za njegovo mišljenje o tome .
 
Ne on je budala i trebalo bi ga tuziti.
Da nepravim oftopic ali jedino da se postavi doslovni prevod pa da analiziramo recenicu po recenicu pa da vidimo.
 
On je samo covek koji brani interes svoje firme od koje dobija platu, nista neobicno.
Kao sto nas policija kaznjava, na tehnickom vracaju vozila...svako svoje radi.
 
@novii

Hvala na videu.Evo prevoda,mozda ce biti malo jasnije sirem sloju ljudi:
 
Prvo svega prevod nije baš dobar ... npr dio o "vodi" ... dok npr o "radnom vremenu i slično " , zar nije potpuno u pravu . Najlakše je reagovati na prvu , tako nam je u svemu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh