Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nego lep je 45di
A i 42 je ko grom da zameni PATRIOTU 539
A od većih onaj ko 577 dv

Eto mi dobijamo sličnu zamenu za domaći traktor,
A zamisli u hr TORPEDO davno propo a izbor bio ili SRBIJANSKI IMT ili ništa
Sta oni da kažu za slom HRVATSKOG traktora
Ili su možda za vreme OLUJE shvatili da je 539 NEPREVAZIDJEN ?
A TOMA VINKOVIĆ propao ko žeton ni za kosti mu se nezna

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Meni je to vrh izjava puni kafići neće da rade!!
Gledam u selu ko hoće pravog radnika, plaća ga 35-40 000 mesečno + prekovremeno
A ovi sto hoće radnika 5dana u sezoni nadju INDIJANCA KOČIJAŠA za 200d sat i on napravi obično oko 30000 štete


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ова иронија не приличи броју постова испод Лава....Што се тиче власти презирем и ове и прошле.Али могу рећи да( одређен)број сељака живи и више него одлично чак се и по гузи мажу....а само кукају у ствари ти што добро живе ти и кукају увек је тако било хоће још више.
 
Nema tu nikakve ironije. Ja te samo pitam da li si ti presretan sto si(smo) mogao(li) da kupis(mo) barem i tog rusa pa se sve nogom u guzicu udaras(mo) od srece, ILI samo konstatujes da smo cemer i jad koji za bolje nezna.
Nemoj da se ljutis, ali ti meni delujes presretno sto i Rusica imas (platu od 250 evra).
Ja nikako nemogu biti presretan sa tom cinjenicom da vecina nas nije u mogucnosti da kupi nov zapadni traktor i da to bude normalna stvar, a da Breznjeva samo sporadicno vidjamo kao sad recimo Ficu.
Ako si ti zadovoljan, onda nista.
 
Све си рекао Добривоје. Али те нико неће чути иако си то рекао на националној фреквенцији.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Ти си тотално нереалан лик....И очигледно имаш комплекс више вредности...Очигледно да си одрастао у добро ситуираној породици и имао све....
 
За руса видим да се пише у деминутиву то је јасан показатељ да нешто вреди чим има неко потребу да га умањи и прикаже мањим него што јесте..:osmeh:
 
Ja samo neznam ko je tu lud da kupuje onaki tafe.
Ovo je 21 vjek netreba nam traktor iz 77 poput tafe 42.
Šta da radim s time osim što ću ostat bez kičme.
Nema ni hidro volan kabina katastrofa.
Izvoda hidrulike ništa.
I to će njima.neko kupovat za njih je imt bio napredan.
Oni su zbilja zaostali a takva i je indija.
Kod nas svi pomalo prelaze na bolje strojeve .
Boljo polovan strani nego tafe
 
Nemoj da generalizuješ stvari.Nisu ljudi u Indiji krivi što su puka sirotinja.Bore se ljudi kako znaju i umeju a nismo ni mi mnogo daleko od toga samo volimo brate mnogo da se kur.imo,tipičan balkanski sindrom.
 
Protestna šetnja i u Užicu
Građanskom protestu „Jedan od pet miliona“ večeras su se pridružili i građani Užica koji su se sa porukom „Buđenje Užica“ okupili na platou ispred zgrade Skupštine grada, a zatim mirno prošetali glavnom ulicom. Iako je celog dana i večeri podao sneg, a temperatura bila minus pet stepeni, oko dve hiljade Užičana došlo je da izrazi nezadovoljstvo lokalnom i republičkom vlašću.
Okupljenima se najpre obratio sportski novinar Milojko Pantić i poručio Užičanima “da je pravo vreme da slobodarsko Užice krene u oslobođenje, jer Srbijom je krenula reka protesta koja će mirno, strpljivo i dostojanstveno oterati diktatorsku vlast”.
00F2D03B-06AF-4CB1-8A61-CCE9E6ED7BDF_w650_r0_s.jpg

Protest u Užicu, 25. januar 2019.

Na protestu u Užicu govorio je i Srđan Milivojević, bivši “otporaš” iz Kruševca, a zajedno sa njim prisutni su ponavljali “Vučiću odlazi”.
Mladi preduzetnik iz Užica, Dejan Vasiljević poručio je sugrađanima: “Vreme je da prestanemo da ćutimo, jer se radi o životima naše dece i našim životima. Vreme je da prestanemo da ćutimo jer se radi o opstanku našeg grada, vreme je da prestanemo da ćutimo, jer sve ide ka tome da groblja bude što više, a škola i vrtića što manje. Zbog toga zahtevamo da gradonačelnik Užica Tihomir Petković, podnese ostavku, jer nije sposoban da unapredi kvalitet života u Užicu, a vreme je i da Prvorođeni zbog terora nad svojim narodom konačno ode”.
Organizatori protesta u Užicu su Savez za Srbiju - Užice i Udruženje građana” Užička odbrambena liga”, a podršku protestu dali su i brojni malinari užičkog kraja i članovi Udruženja “Inicijativa za Požegu”, koja već godinu dana organizuje proteste u Požegi protiv lokalne vlasti.
Sa užičkog protesta malinari su poručili “da podržavaju sve građanske proteste, koji imaju za cilj borbu protiv diktature, javašluka i lažnog predstavljanja diktatorskog režima Aleksandra Vučića“.

- - - - - - - - - -

Nisam bio na protestu,ali se prica da je bilo dosta ljudi,oko 2 000,sto je impozantna cifra obzirom na velicinu grada (oko 80 000) ljudi i vremenske uslove.

- - - - - - - - - -

https://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2019&mm=01&dd=27&nav_id=1497882


A u Srbiji ovi rapalji sve suprotno....

- - - - - - - - - -


Rusko carstvo pre revolucije je belezilo solidne stope ekonomskog rasta.BDP Rusije je rastao.Problem je se javljao kod distribucije nacionalnog bogatstva,odnosno doslo je do velikih razlika u prihodima izmedju kapitalista i njihovih radnika.I danas u Srbiji smo svedoci takve situacije,na ulicama je dosta jako luksuznih automobila i najskuplji primerci se prvi prodaju na Beogradskom sajmu,ali radnici imaju niske plate.Raspodela prihoda nije dovoljno pravicna.
Slovenci su uvek bili pametniji....i sada shvataju da je takva situacija bure baruta.
 
Meni je to vrh izjava puni kafići neće da rade!!

Odakle nam kafići? Toga više ni po gradovima nema. Sada samo klubovi

Po selima se nekad utrkivali ko će da napravi bolji kafić i dovede bolju konobaricu.
Danas se po selima otvaraju samo penzionerski klubovi. Eno Palma kod mene krenuo u predizbornu kampanju pa u mom selu pravi penzionerski klub. A penzioneri bogami jaka ekipa. Zidaju, malterišu, sređuju. Milo ih, imaće gde uveče da se zarakijaju domaćom brljom
Kafića odavno nema ni u jednom selu u opštini Jagodina. Bar ne migu da se setim da sam negde video... u većini sela ima penzionerskih klubova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakvi god da su bili domaci proizvodjaci da se danas proizvodi ja bih kupio novog zmaja 143 I vozio bih nov kombajn ovako novog zapadnog necu moci da kupim.
 
Mani to da pricas...sta ti je...ima ova omladina sto nece da radi sad znaju gde da traze finansijski potkovanu babu ili dedu za devojke vredne:osmeh:
 
Nisam ih hvalio ni u jednom trenutku
pročitaj
Ti sto ih vabiš GARAGANI su jadniji od nas a proizvodnja im je jeftina i to ih drzi na tržištu Srbije
Mada ni kvalitet im nije nesto loš
A vreme je pojelo i domaće i goste

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Evo ovdje, te bolji su od nas, te jadniji su od nas.


Ovo je za nas IMT a i IMR svemirski program
5_6 puta sam bio u IMT u proizvodnji
A 10 u IMR proizvodnji
Bio sam i u ZMAJ
Svuda je bio STRV BAGAŽ HAOS a ovde sve uredno i kulturno
O ostalim proizvođačima tipa MAJEVICA, DUBRAVA, FOP, FPM, FADIP, ARMA BAČ ne vredi ni pričati u halama kao posle ARMAGEDONA !!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
emoji3.png
emoji3.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh