Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vwzi13.jpg
[/IMG]
taman povuci vodu i sns ce otici u kanalizaciju :haha::haha::haha:
 
Ako su “Naši” fašisti jer nazivaju premijera izdajnikom, šta je onda predsednik koji opoziciju etiketira izdajom?
Znači SNP vs SNS = 1:1. Tuk na luk, tako da nisu vredni pomena.
Meni su interesantniji crkvene starešine u mantijama koje stoje iza leđa premijeru i aplaudiraju. Stvarno je glupo što se popovi nisu držali za ruke i mahali duginim zastavama. The parade in Topola.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I matori javlja da je Kupusina na meni-u a ja u NIŠ radim kamion, a kupus sa dimljenim janjetinom sinoć se dogovorili zavrsili čisćenje ovcarnika i da se častimo
Moram dok dodjem kući neko janje- jare pod sač

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam jedno 10kg smrsao...sve gledas da zavrsis posao,skaci tamo-ovamo kao veselo majmunce...da se naklopas sve ce na nos da izadje...
 
http://rs.n1info.com/Vesti/a461059/Zilnik-i-Petricic-o-Vucicu.html


[FONT=&quot]Žilnik napominje da Vučić, umesto opipljivih rezultata koje će isporučiti građanima, proizvodi strah i konfuziju, što su metodi diktatorskih režima u krizi.[/FONT]
[FONT=&quot]"Ovo što imamo s tim autobusima, to se nije dešavalo u Titovo vreme. U Titovo vreme, ljudi su jednostavno gledali svojim očima", priseća se Žilnik.On je to ilustrovao pričom o građenju Novog Beograda koji je bio močvara, a gde je, samo posle šest godina izgradnje, stanove dobilo 20 hiljada radnika i intelektualaca.[/FONT]
[FONT=&quot]"A vidite, ovde se sad priča o nekim kulama na vodi, na terenu koji je sigurno čvršći nego što je bio teren Novog Beograda, pa nikako da se useli, nikako da se objavi ime nekog radnika, seljaka, intelektualca koji tu stanuje", rekao je Žilnik za FoNet.[/FONT]
 
Karma je opasna kurva... još onomad je Šapke pozivao Lučance da glasaju za broj 1... - ne svedoči lažno - još onomad se pominjalo da se kurvao - ne učini preljube... kao što napisah karma je kurva... stigne te kad se najmanje nadaš.... pa ipak postoji neka ravnoteža u svemiru... neka sila... Neki Bog...

"A vidiš, neko to od gore vidi sve

Povlači te konce, igra se
Postavi na svoje mesto svako dobro, zlo jos pre
Sve vide oči sudbine"
Đorđe Balašvić

Ne dao Bog nikome....
 
Neznam sad koliko je reziser ocenio naseg predsednika ali ja se bojim a sve vise sumnjam u to da su mu u Americi nesto sipali u pice nesto sto izaziva halucinacije i na snimku se lepo vidi da on zmuri da mu idu suze na momenat i da prica nesto nepovezano i neodredjeno kao u transu i siguran sam da je on ovde bio pod dejstvom jakih narkotika i mislim prema simptomima da se radi o sintetickim supstancama i ipak se sve dobro zavrsilo i osim tih narodnih para koje su otisle za kampanju onog zlikovca sacuvali smo predsednika sto je i najvaznije za buducnost Srbije.Ovaj drugi psihopata Donald Tramp JE UPOZNAT STA JE RADIO NAS PREDSEDNIK I DA JE FINANSIRAO KRVAVU HILARI e sad videcemo moze da se desi i potpuni obrt pa da Aca finansira narodnim parama i I OVU ZADRIGLU DEBILCINU TRAMPA ali sta god da uradi to je za buducnost Srbije i za boljitak njenih gradjana i u cilju da ostanemo vodeca zemlja u regionu
 
Probao sam i ja da se tešim ovako kao mornar, al mi nije išlo... pošto naš predsednik ne pije, ne puši, nikad kafu/kafućino nije popio a i hranu odbija. Kod Merkelove odbio šniclu jer mu je država bila preča od šnicle...
Jedino ako su mu nešto podmetnuli u knjige... ali nije ni to, jer u toj noćnoj šetnji knjižare nisu radile, samo je gledao Njujorške izloge.
Čime god pokušavam da ga opravdam on me demantuje...
 
Interesantan razvoj situacije....Ameri otvoreno ulaze.Sta li ce biti sa Imlekom i Knjaz Milosem koji su u vlasnistvu istog fonda?

https://www.danas.rs/ekonomija/andrej-jovanovic-jednu-firmu-prodao-pepsiju-drugu-koka-koli/



https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/djilas-mmf-je-saucesnik-vucica-u-unistavanju-srbije/


"Dakle, zaboravimo na ozbiljniju pomoć spolja i počnimo da gledamo šta je to što možemo sami. Uložimo u poljoprivredu, energetiku, obrazovanje. Državni kapitalizam ili ekonomski patriotizam mora da bude osnovni model razvoja Srbije. Ne očekujmo pomoć ni od koga i ne uništavajmo sami sebe. Kroz zakon o nacionalizaciji vratimo sve što je u bescenje dato, unapređen model PKB-a raširimo po celoj Srbiji"


Djilas prvi put pomenu nacionalizaciju,a ovi kao da ce sutra poceti....:haha:Bice ovo slozena partija saha....:osmeh:Americke kompanije se ne smeju eksproprijisati/nacionalizovati iz prostog razloga....

images


- - - - - - - - - -

Ipak je najbolje da su nase "dzukele" tu...Kad se steknu uslovi njih mozemo u haps,Narodnu imovinu mozemo vratiti,kako se to moderno kaze eksproprijisati,ali sa stranim drzavljanima,posebno NATO je vec problem.:sta:Sa njima se mora pregovarati.::novac::
 
Ne izvrćite stvarnost i ne komplikujte jednostavne stvari . MMf je svjetska organizacija osnovana krajem 2. svjetskog rata sa ciljem da kontroliše i savjetuje ekonomske i fiskalne poteze država članica , tj dabi pokušala da ujednači koliko toliko razlike u ekonomiji i da savjetuje , pomogne kreditima zaostale a u skladu sa njihovim mogućnostima . Ispade kod mnogih da je to neka sekta koja uništava neke države :haha: . Sad da se protiv uplitanja i uslovljavanja mmfa bune neke ekonomski stabilne države pa da razumijem , al kod nas npr , koji koji smo zaostali kažu: mmf netreba slušati , oće da nas uništi ?' :haha: Kao dobro smo stajali u zadnje vrijeme pa odkad nas oni pritežu propadosmo . Svašta :sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh