Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Narod u sistemu kakav je u svetu mislim da ne moze nista da promeni ni u jednoj drzavi. Imam osecaj da svi postajemo taoci sistema kome je jedini cilj da ti naplati pdv, akcizu, porez za njih 2% koji su blizu tog novca moze da uziva a da ne radi i da im tako prodje zivot. To nije samo kod nas u drzavi sistem, vec sirom sveta.

Pre samo 15g nije se placao parking u manjim gradovima. Imali smo vodovode lokalne gde je cena kubika vode bila toliko da se pokriju 2 radnika za odrzavanje i eventualni kvarovi. Nismo imali akcizu na struju. Nismo imali placanje poreza na imovinu sa ovim iznosima koji su ludost i opsta otimacina.
Da li je ideja da se svi iselimo i da ovde nastane rome i pakistance ne znam.
 
Član našeg foruma je upravo govorio na RTS-u, ako se ne varam...
9419755cc8f066f847f4f5c0c9da25cd.jpg
 
Ima jedan brbljavi amerikanac na youtubu kanal, radi se o farmeru kakvi su i tamo rijetki , sin htio da proda farmu otac neda , "sitni" farmeri su i tamo nestali. Imaju 450 hektara zemlje , 75-200 grla goveda , nesto tove i krave , ima nekoliko traktora , vecina stari JD , 4020, 4640, 7600, 8235R, neki JD kombajn i ostalu mehanizaciju za farmu. Zivi na kreditima ne cvjetaju mu ruze kako neki zamisljaju amerikance , rade svi itd.

Iznajmljuje mehanizaciju , recimo traktor sa nekim prikljucnim alatom itd. Agrotehnika im se dosta razlikuje od europljana a i nacin rada.

 
Staro gvozdje je 18-20din.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Narod u sistemu kakav je u svetu mislim da ne moze nista da promeni ni u jednoj drzavi. Imam osecaj da svi postajemo taoci sistema kome je jedini cilj da ti naplati pdv, akcizu, porez za njih 2% koji su blizu tog novca moze da uziva a da ne radi i da im tako prodje zivot. To nije samo kod nas u drzavi sistem, vec sirom sveta.

Pre samo 15g nije se placao parking u manjim gradovima. Imali smo vodovode lokalne gde je cena kubika vode bila toliko da se pokriju 2 radnika za odrzavanje i eventualni kvarovi. Nismo imali akcizu na struju. Nismo imali placanje poreza na imovinu sa ovim iznosima koji su ludost i opsta otimacina.
Da li je ideja da se svi iselimo i da ovde nastane rome i pakistance ne znam.
afhqpe.jpg
[/IMG]
 
Narod bira na izborima od ponude 1 varijantu. Problem je ko sacinjava ponudu? Problem je sto da bi pobedio na izborima moras da investiras u propagandu milione evra. Narod to ne moze organizovati niti ima novce. Dolazimo do zakljucka da zapravo vlast formira neko sa keshom a narod je samo robovska radna snaga.
 
Problem je sto niko od politicara nije dosao na vlast jer je govorio istinu, nego u kampanji svi lazu. Osim Trampa

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh