Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za mene je miele neprikosnovena,bilo koja druga nebi radila toliko a uzeo sam polovnu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Jeste Miele najbolja, bar po onom što sam gledao na youtube klipovima, od servisiranja do revjuva.

Mi smo imali neku Gorenje mašinu iz 80. tih godina, služila do ove godine bez problema, ali je protrunuo kazan i morao sam da je menjam. Ja sam hteo da se ona opravi jer sam na video klipovima video da ove nove (iz nižeg cenovnog ranga) nisu ni za q po pitanju kvaliteta, a pri tom zbog štednje (one sa više +) rade sa jako malim količinama vode pa je za moj pojam upitan kvalitet pranja. Odem kod jednog majstora, on ni da čuje, kaže kupi najjeftiniju novu sa što više garancije, kad se posle isteka garancije pokvari kupi drugu itd. Odem kod drugog majstora, kažem mu da čak mogu da nabavim drugi kazan (jedan forumaš mi je pronašao zdrav kazan), samo da se zameni, neće ni on, kaže matoro je to, popucaće emajl pa će procuriti i ta, cela mašina da je ispravna ne vredi 2000-3000 din ne vredi se zezati sa njom... Ja mu kažem šta te briga, ti naplati tvoje pa nek traje koliko traje i opet neće... Mislio sam da ja sam to zamenim, al' onda računam iscepaću te gume, ko zna da li ću naći i znati (čujem da ih lepe nekim lepkom) da namestim nove, ukućani takođe ajde da uzmemo novu... I posle me jedan drug ubedi da ne kupujem novu već neku polovnu al kvalitetniju i tako nađemo AEG mnašinu, za sad lepo radi i nemamo primedbi.
 
Ja zalutah slučajno na RTS2, skupština. Ovo je strašno. Ovoliko praznoglavih dupelizaca sa dr titulom na jednom mestu nema u svetu. Pa mi smo dobro i živi ako nam ovaj šljam donosi zakone. Fuj...
 
Колико адвокати узимају ако вас заступају у предмету неке надокнаде нпр узима вам држава кућу,башту за пут,пругу,надвожњак....Колико у процентима или како већ?
 
Jeste Miele najbolja, bar po onom što sam gledao na youtube klipovima, od servisiranja do revjuva.

Mi smo imali neku Gorenje mašinu iz 80. tih godina, služila do ove godine bez problema, ali je protrunuo kazan i morao sam da je menjam. Ja sam hteo da se ona opravi jer sam na video klipovima video da ove nove (iz nižeg cenovnog ranga) nisu ni za q po pitanju kvaliteta, a pri tom zbog štednje (one sa više +) rade sa jako malim količinama vode pa je za moj pojam upitan kvalitet pranja. Odem kod jednog majstora, on ni da čuje, kaže kupi najjeftiniju novu sa što više garancije, kad se posle isteka garancije pokvari kupi drugu itd. Odem kod drugog majstora, kažem mu da čak mogu da nabavim drugi kazan (jedan forumaš mi je pronašao zdrav kazan), samo da se zameni, neće ni on, kaže matoro je to, popucaće emajl pa će procuriti i ta, cela mašina da je ispravna ne vredi 2000-3000 din ne vredi se zezati sa njom... Ja mu kažem šta te briga, ti naplati tvoje pa nek traje koliko traje i opet neće... Mislio sam da ja sam to zamenim, al' onda računam iscepaću te gume, ko zna da li ću naći i znati (čujem da ih lepe nekim lepkom) da namestim nove, ukućani takođe ajde da uzmemo novu... I posle me jedan drug ubedi da ne kupujem novu već neku polovnu al kvalitetniju i tako nađemo AEG mnašinu, za sad lepo radi i nemamo primedbi.

Pre dve nedelje sam kupio novu veš mašinu,za 21990 din i sa 5 god garancija,supruga zadovoljna a ja još više................
 
Колико адвокати узимају ако вас заступају у предмету неке надокнаде нпр узима вам држава кућу,башту за пут,пругу,надвожњак....Колико у процентима или како већ?
Kako se dogovoriš...
Zet se tužio sa bivšom firmom za nadoknadu, povreda na poslu a zbog nedostatka sredstava obezbeđenja na radu...
Advokat uzeo 50% materijalne nadoknade po pravosnažnoj presudi...
Kasnije saznadosmo da neki advokati "rade" i za manji % , ali znaš onu narodnu, posle bitke, svi su junaci...:ppozdrav:
 
Колико адвокати узимају ако вас заступају у предмету неке надокнаде нпр узима вам држава кућу,башту за пут,пругу,надвожњак....Колико у процентима или како већ?

Kakav problem imaš? Da li je nešto u vezi eksproprijacije? Država je napravila mehanizam za otimanje zemljišta... žalba i sud ne odlažu oduzimanje...
 
47207800_1894298630665920_7642685640835858432_n.jpg
 
Kako se dogovoriš...
Zet se tužio sa bivšom firmom za nadoknadu, povreda na poslu a zbog nedostatka sredstava obezbeđenja na radu...
Advokat uzeo 50% materijalne nadoknade po pravosnažnoj presudi...
Kasnije saznadosmo da neki advokati "rade" i za manji % , ali znaš onu narodnu, posle bitke, svi su junaci...:ppozdrav:
To je jos dobro,ima i takvih da je advokat uzeo 10% od sume sto je kao izborio a ljudi od te sume nisu videli ni dinara

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Da li je neko isao na kurs za varioca i ako jeste,gde je isao?
Mene su zvali GYS firma je u pitanju,
Nekad je na njihovom sajtu bila prijava pa te zovu, mene su zvali jer je bivša firma kupovala neke aparate od njih pa su dovodili potencijalne kupce da ih obučim, i mene vozili po firmama gde su prodali da obucavam ljude
Obuka je bila u BG
A atest sam polagao u NS na FTN
pre 10-11g, mada mora da se proverava na 5-10g

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Bas cu da pogledam. Gledam ima oxsford i ns pro,oni dobro ne i ajvar ne kuvaju,za sve zivo imaju obuke,malo mi je to sumnjivo
 
Žena mi radi u oxfordu i tačno tako šta god ti padne na pamet oni imaju...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Moj komšija radio u Italiji i vidio kako varioci vare i zarađuju pa pošalje svog sina u Beograd u neku školu da nauči variti. Nije prošlo puno vremena i sin javlja da je položio za varioca. Ovaj se iznenadi i kaže sinu da to vjerovatno nije ono što je on očekivao već da uzme dodatnu obuku kod profesora. Prođe i to i sin se vrati a stari zatraži da mu pokaže što je naučio. Nakon par varova stari kaže." Ništa to nije bolje od onoga što sam te ja mogao naučiti. I ja tako varim ali nije to ono što se traži."
Poslije meni kaže : Malo čega mi je žao koliko tih para što sam bacio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh