Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kopira ovog madjarskog predsednika,ali ovaj nas nemoze ni da prismrdi Orbanu
 
Ovo je orbanovo odn. 10 mil evra dato u ovo
slike.php
[/URL][/IMG]
Bačka Topola
 
Izvinjavam se kolegama clanovima foruma, gostima i urednistvu ovoga forurma ali ovo sto sam napisao u prethodnom postu je bilo jace od mene i ako sam se svom "snagom" i umecem zalagao protiv uplitanja politike na ovaj forum.
 
Zdravo svima, nisam nasao odgovarajucu temu pa cu pitanje postaviti ovde.
Dali neko u vasem okruzenju zna da pronalazi vodu za bunare?
Naime dovodio sam jednog coveka dolazio je obelezio mesto i kada sam doveo coveka da busi vode nije biloo, a on uzeo 20e za to sto je ''pronasao'' vodu i boli ga uvo za mene.
Znam recicete mi da je arterski najbolje i da ne razmisljam ali trenutno nisam u mogucnosti za toliku investiciju.

Unapred zahvalan...
 
Meni samo nije jasno kako je moguce da nikog skoro zivog ni na ovom forumu a ni dalje u susretu sa ljudima ne cujem i ne vidim da je pristalica naseg predsednika a on i njegova stranka glat pobedjuje na svakim izborima i to tako ubedljivo da svi ostali zajedno nemaju ni blizu glasova kao on.
Niko nije kao ni glasao za njega i svi ga mrze a on je lider nad svima. Malo se vise lazemo nepriznavanjem onog sto smo zaokruzili, pa eto kad smo se treznili i uvideli ucinjenu gresku ( ako je to greska) onda nam ne valja rukovodjenje.
Uobicajno za nas narod. Nikad u datom momentu ne zna za sebe pa odluke su katastrofalne i na zalost sa teskim posledicama po buducnosti. Koliko ih ima samo kojih grize savest zbog ucinjenog?!
 
Zato sto te pristalice nemaju vremena za forume i slicne sadrzaje jer su prezauzeti gledanjem pareva, zadruge i ostalih sou programa. Ostatak glasaca su ovi sto su dobili cestitke i po 3000 iljade dinara, a njih 90% veruje svemu sto vidi u kutiji zvanoj televizor. Ja sam se licno uverio koliko penzioneri gotive i obozavaju predsednika. Valjda im je to u krvi jer su tako naucili za vreme Tite, pa se vremenom prenelo i na ostale lidere. To je ta generacija titovih pionera i simpatizera KPJ koja cini vecinu glasacke populacije i koja utice na sve drustvene tokove.
 
Jel zna neko koliko je palo snega na Kopaoniku,interesuje me stanje na putevima,tacnije deonica Pojate-Brus-Kopaonik
 
Meni samo nije jasno kako je moguce da nikog skoro zivog ni na ovom forumu a ni dalje u susretu sa ljudima ne cujem i ne vidim da je pristalica naseg predsednika a on i njegova stranka glat pobedjuje na svakim izborima i to tako ubedljivo da svi ostali zajedno nemaju ni blizu glasova kao on.
Niko nije kao ni glasao za njega i svi ga mrze a on je lider nad svima. Malo se vise lazemo nepriznavanjem onog sto smo zaokruzili, pa eto kad smo se treznili i uvideli ucinjenu gresku ( ako je to greska) onda nam ne valja rukovodjenje.
Uobicajno za nas narod. Nikad u datom momentu ne zna za sebe pa odluke su katastrofalne i na zalost sa teskim posledicama po buducnosti. Koliko ih ima samo kojih grize savest zbog ucinjenog?!

Hej, šta ima da se čudiš. Mladi polako odlaze. Ne postoje oni koji žele bilo kakvu promenu. Penzioneri uvek glasaju za vlast. Ovi iz javnih preduzeća ne rade ništa a dobijaju platu. Plus mito i korupcija i plus nešto sa strane. Ovi što motaju kablove i šiju za mašinom rade od jutra do sutra za 200 evra nemaju ni snage ni mogućnosti da se pobune. To su hodajući zombiji koji školuju decu i čekaju da im deca odu preko.
Privatnicima odgovara da imaju jeftinu radnu snagu koja radi na crno.
U ovoj zemlji se prave lažni papiri oko bilo čega i nameštaju tenderi, poljoprivredni proizvodi se prskaju besomučno a to niko ne kontroliše. Kupuje se kradena i švercovana nafta ispod cene, baca se đubre u reke...
Svako se negde utalio... Svi rade ponešto u garaži bez firme i ne plaćaju porez... Svi nađu neku vezu i prečicu... ovde pošten čovek nema šta da traži a i nema čemu da se nada...
Krade se struja, voda, štogod se stigne... drva... krivolovi se... podmićuju se lekari, administracija, sudije i advokati... kradu se bebe... svaki porođaj je ruski rulet... svaka operacija je sedmica na lotou... ovde svaki dan televizije i novine kradu ljudima sate i sate života... Lopovi nekažnjeno upadaju u kuće i salaše i kradu i otmaju... Ko može da se brani on se brani ko ne može nema kome ni da se žali...

Godinama čitam ovaj forum i nisam primetio da se ijedan ovajdio od poljoprivrede i voćarstva... svake godine se žale ljudi na otkup... i nijedan protest... nijedna barikada... nijedno prosipanje proizvoda pred opštinu, skupštinu... što znači da ljudima odgovara ovakvo stanje... Uvoze nam pred nosom ono što mi možemo da proizvedemo i seljaci ćute.

Zato mladi i odlaze... ove mlade generacije su rasle i rastu uz ljubav samo svog mobilnog telefona... nemaju oni ljubavi ni prema kome... Oni su sami... nemaju kolektivni duh... njima ništa ne znači roditeljska ljubav, prijateljstvo, bračne obaveze... samo im je važno da im je baterija puna... Oni će bez problema da se spakuju i odu... i odlaze...
Mladi su devedesetih bili na ulicama i borili se za promene. Posle izneverenih nadanja ti ljudi su ili preko ili sede u svojim kućama proklinjući i bivše i sadašnje i sami sebe. Jedino im je važno da svoju decu pošalju preko da imaju neki pludostojanstven život jer ovo ovde nije ni to pola ovo ovde je eksperiment.

Ovo nije zemlja prvde i jednakosti, ovde je sve podtičinjeno novcu i ako imaš novaca sve može... pa ipak nije ni novac svemoguć...
 
Milovane oko Pojata i Cicevca nema snega i poledice na putu bio sam tamo. A nije nesto ni napadao sneg. Kako je dalje prema Krusevcu i Brusu ne znam
 
Cujem na vestima da se ocekuje 20 tak cm snega na Kopaoniku,a valjda ciste,nije to neka kolicina. Idem sutra,a lance koje imam su do 16" a ja imam 17"
 
@Peet isto kao i u ovom nasem poslu,svi kukaju kako se nista ne isplati a samo se povecava obim posla. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh