Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bez 24 gradi nema rakije To od 19-20 se kod nas sipa u pegle i brisu se prozori.:ppozdrav:
 
Opseg od 19-20 gradi je najbolji za rakiju. Takva rakija je pitka, a ima solidnu jačinu. Sve preko je jako.

Kod mene se do kraja 90-ih godina pekla oko 23 do 24 grada. Posle se prešlo na 20 i to je odlično.
 
Kod mene smo jedne godine imali ljutu i meku rakiju.Ljuta je imala 27 a meka 24 grada :haha: Od onda nisu svi ono što su bili. :haha:
 
Шљива 20-21,а ове ароматичне(крушка,кајсија) око 18...мада има и овде ко каже да је то слабо и испод 24 кажу није ракија...
 
J*bes rakiju od koje hoce da izgore unutrasnji organi, ne pijem je da bih bljuv'o vatru. Sljiva 20-21 grad, plafon!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
24 grada pa to je za RAKETNI MOTOR,
Posle 3 dizes ruku na sebe!!!
A posle 5 na ceo svet!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Na onog MARTINOVICA idiota
Pas mu se droba napotezao!!!
Sto balavi o cupanju organa iz mrtvog isana!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Molio bih nekoga od vas tko se bavi ili zna nekoga tko se bavi kamionskim programom,trebao bih modul kocenja za miller poluprikolicu,d linija..kod nas traze 800e..pa ako se moze proci jeftinije bio bih zahvalan;)
 
Molio bih nekoga od vas tko se bavi ili zna nekoga tko se bavi kamionskim programom,trebao bih modul kocenja za miller poluprikolicu,d linija..kod nas traze 800e..pa ako se moze proci jeftinije bio bih zahvalan;)
I'ma jedan decko iz stare pazove koji nama radi vazdusne uredjaje, zadovoljni smo skroz
Obicno ima izremontovane uredjaje I menja na drumu
Skoro nam je radio KOGEL slepu kadu, sto dize DVE Osovine sve je odradio u FULL-u

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Znam da ima jako dobar majstor u Sapcu, mislim da se zove Dejan.
U Badovincima takodje, ne znam kako se zove covek.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Cim tast ocita brojeve sa modula poslat cu ih ovdje.
Hvala za kontakte,budemo nazvali da provjerimo.
Kolega sljedeci put se javi pa da se upoznamo,ima i domacih proizvoda da se probaju;)
 
MOMO tast nevidi brojeve ocitati jer slabije vidi sitna slova,ja nisam bio u mogucnosti doci do njega pa ocitati,ali je zvao gospodina Rajka sto je lovac luka poslao broj i dogovorio s njime valjda..neznam detalje,ali zahvaljujem svima na pomoci,i naravno tko je u prolasku kroz moj kraj,slobodno neka se javi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh