Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zmaj 171 i 142 imaju mnogo razlicite kabine.
Treba malo misliti i o zdravlju I odmoru ne samo o novcu I parama.
 
Nisam hteo da vas uvredim, nemojte pogresno da shvatite. Izvinite ako ste se uvredili.
Navodim svoj primer, gde zmaj nije za 100ha. I mislio sam na sebe da bi bio glup, ako bi nastavio da radim sa zmajem 100ha. Maticu, ti dobro znas da tako nesto nisam mislio.
Kiraj, ako si toliko pametan, zasto druze ne radis sa 5106 nego sa Massey-em gde imas udobnu kabinu, pa mozda cak I klimu.
Da sam pametan, ne bih ulazio sa tobom u diskusiju,ali ........
 
Kriza se oseti 8 na forumu, ljudi sve nervozniji... nego sta bi sa temom, eo juce sam cuo da ce moci nadogradnja, ali da nije drvena.
 
1.9. 2018. održaće se po 19-i put Srbobranska brazda na Feketićkom putu ( put Srbobran-Subotica) sa početkom u 9,30 a sakupljanje gostiju 8,30 gde će biti poslužen doručak za sve a isto tako i ručak posle takmičara.Prijava za takmičenje do 29.8 u Mesnoj zajednici Srbobran lično ili tel 021 730 133, 063 1077 652, kotizacija besplatna i biće lepe nagrade za takmičare a i za goste to jest decu, žene a za trudnice vaučeri, biće i prisutni prodavci mehanizacije , semenari.Novo rukovodstvo pokušava da ponovo oživi ovu manifestaciju koja traje već podosta godina i šteta bi bila da se ugasi tako da se pozivaju svi koji mogu da dođu taj dan da svojim prisustvom dali kao gost ili takmičar uveličaju ovu manifestaciju i vrate joj stari sjaj.
 
Pa lepo objasnjavam da me ne komentarisu ljudi koji me licno ne znaju, ali ne vredi.:haha:
 
Oćeš pustiti da neko drugi pobedi?

Ma nisam ja nikakav majstor oranja nego malo se potrudim da odradim neke segmente i cake na koje ljudi često greše i to je to, prošle godine me sin pobedio (on prvi ja drugi a tako i treba da ide) ali no.Ljudi se plaše da se ne osramote pa zato i ne dolaze a to je ustvari jedno druženje a dali ći pobediti to me baš briga samo nek bude fer, uvek je bilo boljih.

Nego treba mi broj bošiste iz Đurđeva, ne ramača nego onaj drugi ili ako znate u mojoj okolini nekog dobrog.
 
Ja sam dobio preporuku za Džona Brizića iz Topole kažu da je dobar i korektan,nisam mu još ništa nosio,pitaj Radića on mu je radio na cisterni dizne i pumpu.
 
Ljudi sta nam je sa kolegom Lukom, nema ga vec neko vreme?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh