Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sta da gledam tv. Sad kad su kob nas bili opstinski izbori pa zvoni tel i predstavlja se: dobar dan ja sam uciteljica vase cerke,jel ste bili da glasate za broj 1. Zalosno

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
A ti si otero govno u materinu ili si pristojno umiljatim glasom odgovorio da jesi čak iako i nisi okružio br 1?
 
Poslednja izmena:
Gospode Boze, dokle to ide! Malo me stvari iznenadi u ovom ludom vremenu, ali da ucitaljica, akademski gradjanin, zove roditelje dece i urgira, to jos nisam cuo.
 
To mi prijatelj pricao a cerkice nam zajedno idu u razred,mene nije zvala jer je poznajem a i znala bi moj odgovor

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Malo me stvari iznenadi u ovom ludom vremenu, ali da ucitaljica, akademski gradjanin, zove roditelje dece i urgira, to jos nisam cuo.
Па има логике. Око 4.500 просветара се воде као прекобројни (нема ђака) а не знају се имана истих.::namigivanje:: Директори школа ће прекобројне "преквалификовати" у спремачице, домаре, ложаче, сервирке, књиговође и сл. а ове ће поотпуштати јер су мање гласни а многи раде на уговор.
 
Što vas dvojica gore odma meni kontrirate ? Samo sam naveo primjer da podsjetim kako treba da izgleda normalan intervju a vi odma demagogiju prosipate . Nisam ja očaran njima , mogao sam da uzmem nek druge države i druge tv , npr Švedska, Španija , Kanada , Australija , Novi zeland... Druga stvar nisam ja tema diskusije , što mene pominjete ? Ili napišite nešto konkretno da to opovrgnute npr da se slažete sa izvjestajima naših tv u vezi naših vladara ili ne lupajte gluposti . Naučite već jednom kad neko nešto napiše da ne komentarišete toga koji je napisao jer to je stvarno na dječijem nivou.
 
Ja sam stekao utisak bas da si ocaran njima i amerikancima, svabama i sl.
Ne volim te kolonijalne sile koje zbog bogacenja pojedinaca prave nesrecu milionima obicnih ljudi a ovamo pricaju o nekoj demokratiji, slobodi ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh