Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što se tiče premijerke,šteta što nije tražila pomoć,verujem da bi cela Srbija pomogla:haha:
 
Došao deda 80 i nešto godina kod svog ljekara na redovnu kontrolu . Doktor mu kaže : najvažnije mi je kako se ti sjećaš . Deda kaže :super , pun sam snage , oženio sam ženu 28 godina , ove godine smo dobili bebu .
Doktor mu kaže : ispričaću ti jednu istinitu priču : jedan moj prijatelj lovac trebao da ide u lov , ali nešto kasnio , pa kad su ostali stigli pred kuću autom , on nabrzinu potrči , i greškom umjesto puške uzme kišobran. ... Išao sam kroz šumu , odjednom ogroman medvjed stao ispred njega , uspravio se i kreće na lovca . Ovaj vadi kišobran iz futrole , nišani , i buum ,... medvjed pade sav krvav .
Deda će : to je nemoguće , mora da je neko drugi pucao ,.. a doktor će : eto vidiš .. :haha:
 
@ Grabik


Kolega pre izvesnog vremena smo imali razgovor na temu SS-a.

Evo DW je objavio zanimljiv tekst i moram priznati da nisam znao da su svi pripadnici Wafen SS-a imali pravo na penzije.Mislio sam da su se strani drzavljani vodili kao dobrovoljci.

https://www.dw.com/sr/nemačke-penzije-belgijskim-ss-ovcima/a-47627430

- - - - - - - - - -

Istoričar Martin Gelnic iz Majnca za DW objašnjava da je „Vafen-SS“ od 1. januara 1940. angažovao Vermaht, tako da njegovi pripadnici nisu važili kao pripadnici stranke NSDAP (Nacional-socijalističke nemačke radničke stranke), već kao službenici „Nemačkog Rajha“. Shodno tome, pripadnici Vafen-SS-a imali su pravo na penziono osiguranje.“
 
Evo ga čika Miodrag, opet imao dobar nastup. Objasnio AV Alhemiju, krizu ‘80-ih, Tita. Takvi nam trebaju u vrhu, no njega neće niko da uposli jer neće da pristane braćiji da deli pare.

https://youtu.be/obf5JgN7Fq8


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
https://www.youtube.com/watch?v=MXX_mEyBU0c

Profesori su pametni ljudi,znaju da je Vucic potrosen...treba naci nekog novog,ali ne priznaju da je poslednjih 30 godina koncept koji su oni zastupali bio koban po zemlju....Oni bi samo da malo poprave sistem,kao sve je uredu samo malo da se usavrsi.Boje se,okolisaju i izbegavaju da stvari nazovu pravim imenom....

Kao sto rece onaj pisac parafraziracu - Takvi kao Koba ne umiru....On mi i otud komanduje...


 
Jel ima ko iz KG video sam skoro oglas da ima neki otpad IMT traktora trebao bi mi broj

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nebi vojni udar ništa riješio , evo pogledajte iz prvih ruku kako je to bilo . Problem je što se mnogima nesvidja činnjenica da je Milošević uz pojavu nacionalizma najveći krivac za rat , ali treba biti realan . Preporučujem da se prilog odgleda cijeli jer su priče autentične

 
Лупаш **greška,војни удар је првенствено требао у словенији да се деси,од њих је кренуло све.Али генерали су гледали да извуку своју имовину а не да раде оно за шта су постављени ту.Милошевић ти крив за рат а хрвати се почели да наоружавају пре и било какве приче о сецесији.
Касарна у Крепшићу код Брчког је нападнута пре рата да би се докопали оружија.И ти тврдиш како не би војни удар помогао у држави која се највише на војску ослањала,и тиме покушаваш да оповргнеш знање и мишљење људи као што су Владимие Јагар и остали,школовани официри.
Држи се ауто дијелова и трактора.
 
JNA nikad nije mogla da izvrsni vojni udar i to je prica za malu decu, ko se zadesio u JNA kad je pocelo sranje zna zbog cega je tako.
 
[video]https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=02&dd=24&nav_category=11&na v_id=1509799[/video] U Srbiji je 90 tih godina narod bio podeljen tako da je jedna polovina zelela da drzava ostane NEZAVISNA,SAMOSTALNA I DA NEBUDE POD NICIJOM CIZMOM a druga polovina je zarko zelela i tezila ka zapadu i da cemo tu pronaci pravu srecu i unutrasni mir tako sto cemo biti ZAPADNA KOLONIJA i to je tada bilo tako a danas imaju dve frakcije i to jedna polovina misli da smo mi JEDNA OD NAJBEDNIJIH DRZAVA U EVROPI i tu se nalazi celokupno gradjanstvo iz dijaspore VIDELI LJUDI SVETA I ZAKLJUCILI DA SMO NAJVECA CAMOTINJA,CEMER I JAD U EVROPI sa Moldavijom ,Ukrajinom,Albanijom,Bosnom i Makedonijom a druga polovina KOJA RADI ZA 200 DO 300 eura a samo najsrecniji imaju i malo jace od 300 ONI NISTA NISU ZAKLJUCILI jer taman i kada su prividno dosli do nekog zakljucka POJAVI SE PREDSEDNIK NA TELEVIZIJI I SAOPSTI IM PRAVU ISTINU a to je kao kada neki pomahnitali mladic koji plavi svoju devojku danonocno i vrsi nad njom i psihicku i fizicku torturu i kada ona resi da ga ostavi ON JOJ OBJASNJAVA DA TAKVOG MLADICA NIKADA NECE NACI I DA ON NJU USTVARI VOLI I DA SVE STO RADI RADI ZBOG NJE.Sta im radi cela nacije kao pod dejstvom droge hipnotisano gleda i prati gurua on ih je razvalio totalno jer pola milona depresivnih imamo sto je mnogo mnogo je a valjda je i komandant zakljucio da ako DRZI NAROD NA KRATKOM LANCU NECE MOCI MNOGO DA SE KOPRCA BICE SKUCEN I OGRANICEN A POCELO JE I OGRADJIVANJE ZICOM PO MITINZIMA a ono najinteresantnije je kao sto je nekada bilo u logorima tetovaza sa brojem kod svakog logorasa SADA IH PREBRAJAJU KADA SE IDE NA MITINGE znaci nista bez brojeva ali tako mora verovatno jer u slucaju da covek ne zeli da bude broj moze da se desi da izgubi ekstra placen posao od 300 eura a to bi bio istinski debakl ALI SRBIJA SE SAGINJATI NECE ILI STO penzioneri kazu KO PREZIVI PRICACE
 
Poslednja izmena:
Za rat je uvek kriv agresor.
U slučaju Slovenije, teško se može reći da su slovenci krivi jer su spremali akciju čišćenja svoje teritorije. Kad nije moglo diplomatijom, poteglo se oružje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh