Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa s'obzirom da se spominje žuta ručica kao poslednje čudo tehnike ako nas spaze Rusi i Amerikanci biće otimačina za forum a tek marsovci ako spaze...lele. :haha:

Opravite akcionarsko drustvo,formirajte upravni odbor i AV AV nece imati nikakve sanse,ni AlDahra mu nece pomoci
 
AV na nasu veliku zalost nije rodjen za drzavnika.On je kao i svaka druga neznalica ubedjen da sve zna,ali da je problem u drugima,recimo u opoziciji,Albancima,Englezima,itd.Jedan od retkih nasih politicara,koji je imao natprosecnu politicku inteligenciju i natprosecno znanje u politickim stvarima je Zoran Djindjic....Upravo zbog toga je i poginuo.Prosto,njegove kolege na Zapadu su to razumele.Kao u bilo kom poslu kolege izmedju sebe najbolje znaju ko je bolji "majstor svog zanata",bolje nego ljudi sa strane.I cesto se dogadja da ljudi sa strane misle za nekoga da je dobar u svom poslu,a da profesionalci iz te oblasti znaju da je bolji neko drugi ko nije na glasu.
Evo ova tri video zapisa pa pogledajte kad budete imali vremena i mislite o tome jer i mozgu treba aktivnosti kao i telu dda bi bio zdrav...

https://www.youtube.com/watch?v=SkgS9-6OLps


https://www.youtube.com/watch?v=fuypcCvtcW4





A Vozd,ako je obecao to sto se prica,trebao bi da zna da ima posla sa profesionalcima,u poslu u kome je rec ono sto je mac za viteza.I zato ne bi trebao da svasta laprda kao da se nalazi u kafani na Ibarskoj i ne bi trebao svasta da obecava sto posle tesko moze ispuniti.
 
Možda neko nije rođen za državnika, ali se stiče utisak da su nogi rođeni za političke analitičare. Ili bar misle da si rođen za političke analitičare. Na žalost to vaše na forumu se svodi na "trla baba lan da joj prođe dan".


Možda će neko pomisliti da ne cenim njegove političke analize, što realno i jeste tačno, ali bih tima predložio da se prihvate pisanja na Facebooku. Tamo će naći na mnogo veći broj sličnih stručnjaka, ovde smo malo tanki jer je tematika foruma poljoprivreda.

Što se tiče botova koji će se požele da mi se jave ovde i da me probaju isprovocirati, slobodno neka to odrade, sve se to beleži u normu kod njihovih gazda. A što se tiče politike ona se odlučuje još uvek na izbornom mestu, a pisanije na forumu tu neće mnogo promeniti. Osim za one koji ubijaju vreme.
 
A što se tiče politike ona se odlučuje još uvek na izbornom mestu,
Ауу, каква заблуда!
Кад се коме учини да нема излаза и дође му да падне у очајање, само нек погледа неколико емисија о астрономији и видеће колико смо ситни и небитни као врста а камо ли као раса, нација...
Кад сам код астрономије, Кинезима, на тамној страни месеца, проклијало семе! Не могу да се сетим дал' рекоше памук или мак. :osmeh:
 
To je sve tacno.Mi to vidimo i govorimo.Mislim da mnogi ljudi grese jer misle da se to njih ne tice.To je malogradjansko razmisljanje i uvek u ishodu jako glupo upravo za te ljude.Nije dzaba receno da ako se neko ne bavi politikom,politika se bavi sa njim.Znaci sam sebi ukida pravo ucesca i i odlucivanja svojom glavom i postaje samo objekat kojim se manipulise.Fascinantno je da ljudi misle kako mudro gledaju svoja posla a ne vide da su predmet kojim se drugi sluze,jer je politika stvar koja prozima sve aspekte zivota i u krajnjem dometu stvara drzavu koja ima moc i duznost da odlucuje o zivotima ljudi.Drzava cak ima pravo i moc da trazi od ljudi da daju svoje zivote za nju kao i da druge lisavaju zivota u ime nje.Ako ima moc da raspolaze zivotima,koliku tek ima moc u drugim aspektima drustvenog zivota?
Zato ne verujte onima koji pokusavaju da vas zaglupe,ne obracajte paznju na neke Karleuse,Zadruge i sl.Ne samo da vi to placate svojim novcem,vec lako mozete i mnogo skuplje platiti (cak i svojim zivotom i zivotima svojih najmilijih) to sto ste pristali da budete glupi.

Bio tu jedan član koji je vikao da je av bočji od starih i da će galasati za nj,mi smo ostali ,a većina ovde jeste poljoprivrednik, hejteri.
Ali se ne mogu setiti koji je taj.
 
Ceka prvo da Nesa prebroji mladeze. :haha:

50411400_2265591840351433_6819587843258580992_o.jpg
 
Jedino sa rusima mozemo se sloziti...oni piju vodku a mi sljivu...mani one narode sto piju one likere i sl. splacine...najjaca stvar sto sam gledao valda se odrzavao f1 u rusiji i putin da preda pobedniku trofej-hamilton pobedio i naravno slavlje i prskanje sa sampanjcem i malo otislo ka putinu i naravno obezbedjenje se odmah umesalo,naravno nije nista a jedan komentarise ``ta budala,naci ce ga mrtvog u kadi`` a 2 replicija ``Da...napunjenom sa bas tim istim sampanjcem`` samo sto sa stolice nisam pao:haha: kao ces da se prskas?:osmeh:
 
Iz ks otislo 70 autobusa.Iso sam do zubara od stadiona krenulo 5.Kad sam se vracao kuci od jasickog puta prema gornjem delu grada su isli sigurno 40-50 autobusa.

Nikad nisam video vise tupavih faca nego danas.
 
Da li je moguće da mora da dovlači ljude iz cele Srbije u beograd,pa u beogradu 2 miliona i kusur stanovnika,nemoguće da ne može pronaći 20-30 hiljada ludaka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh