Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Време је да неки затворе прозоре.....оглувеће од клапарања крила

Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
 
Svakom je svoja muka najveca sto je i normalno,sto se tice ravnice kod mene je mnogo sitnija zemlja za obradu u bregovima nego u ravnici tako da to bas ne pije vodu.Sta ti mislis sta bi se desilo kad bi njivu punu zubace,pirevine ili sirka rizomca u prolece predsetveno uradio tanjiracom?Koliko bi smanjenje zakorovljenosti ocekivao.Ne mogu nikako da nadjem analogiju za ambroziju i tanjiranje posebno za sadnju krompira,koliko ja znam krompir se radi u martu a ambrozija ne krece dok ne pocnu visoke temperature zemlje i vazduha...

To je samo tvoj problem što si uništio zemlju takvim korovima pa se vadiš.
Meni samo dođe ambrozija od nestručnih ljudi.
A vidi se da si pun pameti stvarno.
Uzgajaj korove i dobro.
 
To je samo tvoj problem što si uništio zemlju takvim korovima pa se vadiš.
Meni samo dođe ambrozija od nestručnih ljudi.
A vidi se da si pun pameti stvarno.
Uzgajaj korove i dobro.
Kolega nemoj da se ljutis,kad tanjiras ambroziju pred setvu krompira u kom polozaju bude zuta rucica?
 
Dobri ste... neko nije zavrsio ni oranje, a vi vec otvarate neke nove teme... u vezi zute rucice itd...
 
Žuta ručica je važan strateški proizvod uz papke i svinjske glave namenjene izvozu u Kinu.Nadam se samo da žutaći neće prekopirati žutu ručicu i ponuditi je svetu u P.R.C kvalitetu.
 
Ja sam cuo da je tebi poceo da iskace iz zute rucice pod opterecenjem a opravka kosta kao prva ljubav, jedan sinkron 500e da se napravi i okali u Tesnju, pa da zato vise ne tanjuras u prolece.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Pored tanjiranja u prolece, jos jedna efikasna agrotehnicka mera protiv palamide je zaoravanje snega pod blokadom. Na slici se vidi biljka palamide koja je napredovala i veselila se dok nije koren dosao do sloja zaoranog snega, gde se zaledio i nekrotirao.
9f83360d6eea0e7a0ee48488d707e9a0.jpg


Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Baba je uvek govorila nemoj zaoravati sneg,pokvariće ti se zubi.Izgleda da nije samo babska priča u pitanju koliko vidim po pisanjima ljudi koji su to iskusili na vlastitim zubima.
 
Kolege jedno pitanje, koliko dugo drzite vesalice (otkostenu krmenadlu) u suvoj salamuri? Dugo nismo susili pa smo i pozaboravljali kako se to radi.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh