Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko zatvarao terasu onom providnom PVC folijom? Izgleda kao staklo,a vidjao sam to na baštama kafića.
Drugar radio kafic, ok je tesko se održava, vari se kao cerada, na jakom suncu se okesa
Ja drpio komad za keceljicu za Fergusona i doneo kuci i pojeli misovi
Neda se sirotinji
A drugi drugar isto POPLAŠIO komad za mušemu na astalu u basti dosta dugo traje

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Eno Matić opet provocira (DOMAĆICU) u Dobroj Zemlji
Pitao je dal' je JAHALA za Božić????

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Da li je neko zatvarao terasu onom providnom PVC folijom? Izgleda kao staklo,a vidjao sam to na baštama kafića.
Drugar to ima na kaficu, zimi cela basta zatvorena, ne gubi mnogo toplote, a leti je jednostavno samo srola i to je to.
Traje vec 7-8 god.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Čini mi se da ona reklamira firmu koja rentira traktore i priključke. Ako sam dobro vidio pojavilo se za jedan traktor a je 17e sat vjerovatno.
Jeste, tako je. Reklamira kako moze preko interneta da se poruci traktor kakav kome odgovara, a ona je porucila onaj sto ona vozi. Inace ta devojka je MIS Burgelanda, to je jedan deo Austrije, tacnije donje Austrije. A bavi se poljoprivrednom sa svojom porodicom.
Lepo je videti tako da se devojke interesuju za poljoprivredu i da vole to sto rade. Sto je kod nas bas retkost videti, a sa strane svugde se moze videti.
 
Drugar radio kafic, ok je tesko se održava, vari se kao cerada, na jakom suncu se okesa
Ja drpio komad za keceljicu za Fergusona i doneo kuci i pojeli misovi
Neda se sirotinji
A drugi drugar isto POPLAŠIO komad za mušemu na astalu u basti dosta dugo traje

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora

Koristio bih to samo u toku zime,tako da ne brinem zbog visoke temperature od Sunca :cool:
Razmišljao sam da napravim drvene ramove,pa da to može da se lako skine kad nije potrebno i negde spakuje uz zid u hladovinu.

@Deks
Dobro je i zbog temperature,a i zbog vetra. To mi je na pomoćnoj kući. Vredece sigurno,jer tu su mi ulazna vrata,i čim se otvore,odmah se oseti hladnoća.

@Tomix
Nisam znao da ima u "Uradi sam". Hvala za informaciju :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh