Djubrenje u malinjaku

948271574e11a9451703327ececfdbeb.jpg
 
Na usisno crevo dodaš slavinu.Pa cisternu iz koje ćeš uzimati prihranu i dozirati koliko da uzima.Možeš one plastične slavinice od sistema kap po kap.
 
Pa oni mi svi to pricaju ali niko sliku da posalje
Da vidim ja kako to izgleda
 
Druze, ti u svakoj temi, da li je to djubrenje, podizanje, radovi, navodnjavanje maline postavljas ista pitanja???

Ne razumem cemu to, svima nam je potreban nekad savet, ali ne mogu da razumem da svaki put kada ti treba necije misljenje, ti brate zatrpas 5 tema svojim pitanjima. Daj malo povuci rucnu i budi strpljiv.
Da ne shvatis pogresno, nema u ovome ama bas nikakve zle namere, samo dobronameran savet.

Pozdrav

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Ma rekoh vec, niti se ljutim niti sam zlonameran, shvati kao prijateljski savet.
Sve najbolje i rodne godine ti zelim

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Na koji nacin se u vec oformljeni zasad unosi stajnjak, koliko sam shvatio je bolje u prolece, sad me zanima na koji nacin, ne ide mi logicki da se uredove samo nabaca, mislio sam da se napravi kanal pored reda, u njega stajnjak, pa prekriti zemljom, da li je ovo ispravno ili ne.
 
Pozdrav...ako moze pomoc hteo bi da zasadim 20ari maline Vilamet ako to uopste moze u mom kraju..analiza zemljista je sledeca..Ph7,3///CaCO3-10,,humus-3,,azot0,18,,Al P2o5-170,0,,,Al K2O-72,0 tako kaze analiza bacio bi 15t ogorelog stanjaka i neko dubre sa dosta sumpora....sta vi mislite o analizama,bio bih vam zahvalan...
 
Nazad
Vrh