Pitanje u vezi izgleda i funkcionalnosti sajta

Maglap

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2013
Poruka
364
Lokacija
Novi Sad
Kao prvo nemam pojma gde se postavljaju pitanja u vezi sajta(verovatno ovde).
Juce kad sam gledao sajt sve je bilo normalno , sa strane je bio listing zadnjih postavljenih poruka, gore je da se ulogujem, i sve ostalo sto je meni normalno uredjen sajt( ili se meni cini lakse za pretragu).
Sad kad sam usao na sajt vidim totalnu promenu gore umesto naziva sajta stoji BULLETIN i mnogi forumi su spojeni, nema vise sa strane da se vidi zadnjih postavljene poruke a da bi se ulogovao moram da skrolujem skroz na kraj stranice.
Ukratko sta se desilo sa starim uredjenjem sajta???
 
Zašto se izgled foruma promijenio? Na svim računarima preko kojih pristupam forumu sve je sivo i izgleda skroz drugačije.
 
Evo jedan video na tu temu, kako postaviti slike na poljoinfo forumu

 
A tapatalk smanji rezoluciju pa je slika nizasta
Ja sam probo preko dodaj rs, dodam sliku ali ne mogu kopirati link za postavljanje slike u post, vec samo link ostavim, pa se mora otvarati dodaj rs da bi se videla slika

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Da li postoji još neki program tj. aplikacija za praćenje foruma osim tapatalka? Pitam iz razloga sto mi nekad jako sporo ažurira nove poruke ili ih uopšte ne prikazuje. Ili treba da nesto uradim oko aplikacije? Uglavnom pratim forum preko telefona.
 
Преко прегледача, и код мене исти случај. И онда згодно искочи претплата за тапаток са 50% попуста.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh