Cene teladi

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pozdrav prijatelji ,ja sam nov u ovome i poceo sam da se bavim time zato sto volim zivotinje.Inace na taj nacin zelim da cerkine pare uvecam(bolje nego da ih drzim u banci).Danac sam pazario 2 kom. crvenih starih 2 nedelje za 400 eur par ,a par cetvoronedeljnih je bio 500 eur.Sta kazete kako sam prosao!!!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

juce cena teladi u debeljaci na vasaru:
1. kamion telad od oko 110-120 kg trzi 450 evra
2. kamion telad od180-200 kg trazi 550 evra, dok su par komada bila vezana i kazu da su prodati za 500 evra
3. kamion telad(loseg izgleda) 100-120 kg trazi 460evra
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dragansavin je napisao(la):
juce cena teladi u debeljaci na vasaru:
1. kamion telad od oko 110-120 kg trzi 450 evra
2. kamion telad od180-200 kg trazi 550 evra, dok su par komada bila vezana i kazu da su prodati za 500 evra
3. kamion telad(loseg izgleda) 100-120 kg trazi 460evra
Verovatno si video i ostale cene. Zanima me koliko su debele svinje i prasad?Ako Ti nije tesko , na forumu ima tema svinjogojstvo, pa postavi cene, puno bi nam to znacilo. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1251562977[/time]
_________________________________________________
I dali je bilo bikova i koja im je cena? Krave sa teladima? :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja paziro telad danas popodne uzeo 8 kom. po ceni od 440 eura. malo je mnogo bar meni ali ni sam neznam sta cu kad je i hrana za dzabe, prosek im je 120 kg.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pa s oprostenjem da ga **greška sto se tice rase, uglavnom su to simentalci,meni druge rase netrebaju izuzev limuzine moze da dodje u obzir
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

nemanja_st01_58 je napisao(la):
Kolika je cena muske teladi u Kraljevu ?
Od 3,2 do 3,4eura.

Post je spojen: [time]1258057470[/time]
_________________________________________________

dragansavin je napisao(la):
Zoran Kostović je napisao(la):
Kod nas je takođe 1,7eura, pare na vagi...

Pa kad je kod vas 1.7 onda sta mi ima da trazimo jer kod nas dolaze iz vase okoline da kupuju bikove, ja licno mislim da ce se bikovi drzati jos jako jako malo i kraj
Mislim da si u pravu.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ljudi, ja samo mogu da citam vase komentare i cene i da placem... U kovinskoj opstini nakupci telad placaju (musku) 2.7 EU, krave 1.1EU, junice samo pod pretnjom sile 1.35EU, a junad 130 dinara (1.4 EU) :zli: :zli: :zli:
Dakle, posle pazara nakupac :ppozdrav: :Di naravno ::novac::, a svi mi ostali :udri: ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo, Stocna pijaca, petak 25.12.
telad zenska-250din.
telad muska-270din.
junad do 300 kg-155din.
junad preko 480 kg-150 din.
krave za klanje-125 din
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

mira kad je sledeca stocna pijaca u kraljevu??od koliko kilograma su muski za 270din?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Svakog petka, ne znam da li će biti sledećeg zbog Nove godine.
Kilaža je od 120 do 150 kg.
Ovo je cena od jutros, radila sam izveštaj za emisiju.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

znaci simentalac od 150 kila izadje oko400e? ima puno takvih oko 250 300 kg??
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pravo da ti kazem ne brojim, samo dobijem informaciju po kojoj su ceni stvarno prodati.Ima, ali ima i dosta onih koji preprodaju.
Treba ti za tov?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

da treba mi za tov!treba da idem tamo da kupim.znaci sve se prodaje na kilu?? ja sam pre mesec dana zvao jednog sto prodavao dva muska za 360din kilogram!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pitanje je ko ti je to rekao.Evo sada sam razgovarala sa covekom iz Zadruge,koji je ranije radio otkup, kaze da od svercera ne moze da se zivi.Zavisi kolika ti je kolicina potrebna.Ima on stare saradnike preko kojih bi mozda mogao da dodjes do kvalitetne teladi, verovatno ti treba sto manji ulaz, a dobar kvalitet.On kaze da je na veci broj islo po 310 din po kg(oko tri evra), a kako ce biti ne zna.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pa treba da dodjem po para pa cu onda kasnije razmisliti koliko cu kupiti!covek ko drzi krave,on mi je rekao da ima dva komada i lepe ko lutke.ja bi kupio od 250 kila,i isao bi dole u srbiji da trazim.interesuje me kako oni krecu??
Post je spojen: [time]1261918143[/time]
_________________________________________________
cene u mesarima kod nas 145din/kg za simentalca! znaci nista
 
Nazad
Vrh