Cene teladi

bas kako covek kaze ,znaci mi uzmemo podatke od kupca kad stigne pasos pozovemo ga odradi se prepis i to je to.
 
pozdrav!kolika li je cena sada muske teladi?mom cvijanu je za 11 dana dva meseca,pa me zanima kolika je cena posto cu ga prodavati!
 
@ piksi telad su od 2,6-3,6 evra po kg. Sad zavisi koje je Cvijan rase, tezine i kakve je konstitucije. Naravno zavisi i od tvojih trgovackih sposobnsti.
 
Kolike su cene malih muskih teladi od 130-150 kila trenutno?posto mi moj rodjeni deda nudi jedno pa ne znam koliko najvise da mu ponudim?:osmeh:
 
Simentalac 3ekg ili 400 450e komad crmo je nesto jeftinije. Ako je deda pravi onda bi za unuka trebala biti cena znatno niza.
 
ako nekog zanima musko tele staro dva meseca neka mi se javi na pp.sliku saljem mms-om ne mogu da postavim ovako.probao sam i ne ide.
 
U rumi mi danas covek trazio 430 e za tele od 15ak dana !! Koliko sam mu se ismejao u lice mislim da se pokupio i otisao sa pijaca.. Inace za 450 e je bilo extra teladi..
 
Covek iz sela danas kupio u Rumi 8 teladi (oko 130) po 520 eura.[/QUOTE
]Prosle srede je prodata krava oko 450 kg po slobodnoj proceni za 600 eura na Jagodinskoj pijaci desetak litara mleka uzeo covek da podgoji i da muze sto bi on reko malo mleko da se nadje jel sada je na taj nacin brzi obrt i neka zarada nego placati telad po vec poznatim cenama sto u mom kraju vecina radi a inace jalove krave su bili do 1'50euro telad do 3 eur' bikovi do 1'90 izvinjavam se ako sam otiso :off_topic: sutra idem na pijacu pa mogu da izbacim cene koje ce da budu sutra
 
cene

jutros na pijaci kod mene mala telad od desetak dana su bila 200-250 evra zenska su isla do 3.e a muska i do 3'5e telad za klanje kupovali klanicari mada je prodaja isla slabo sto bi rekao moj kolega opusteno krave za klanje maksimum 1'50.eura imaloje krava sa teladima karava i tele od nekih mesec dana prodata za 900.evra za bikove nije bilo kupaca a niti ponudjaca otisli na vreme preko granice sad domaci kupci caruju sve vise ljudi prica da ostaje bez sena znaci bice jevtine stoke za klanicare al meso nece verovatno menjati cenu.pa videcemo.:sta:
 
Nazad
Vrh