Cene teladi

Cale danas kupio kod nas u selu za 380e,koliko su trazili toliko im dao kaze bilo ga sramota cenkati se.

 
Nude mi tele Sarole staro 2 meseca za 400 evra, s tim da bih mogao da ga platim detelinom i da odradim u baliranju. Da li vredi? Nikad dosad nisam drzao bikove, a imam stocne hrane, pa se razmisljam da pocnem da tovim bikove.
 
Nude mi tele Sarole staro 2 meseca za 400 evra, s tim da bih mogao da ga platim detelinom i da odradim u baliranju. Da li vredi? Nikad dosad nisam drzao bikove, a imam stocne hrane, pa se razmisljam da pocnem da tovim bikove.

Ako nema problema sa buragom {mislim da se ne naduvava} vredi a ako ces ga odraditi onda nije 400 e nego te realno kosta manje ,tako da necekaj nego uzimaj jer ce ga uzeti neko drugi ,teladi nema :ppozdrav:
 
Sarole je kvalitetna tovna rasa i za tu starost trebalo bi da toliko vredi, sto kaze Bojan izace i jeftinije ako coveku odradis.
 
Milan je iz Bogatica.
Od regiona do regiona se razlikuju cene.
Sjenica je nesto jeftinija. Kod nas ( pirotski okrug ) tele 150 - 160 kg je oko 4 eura po kg., ali od seljaka.
Od preprodavaca je +50 e.
 
Jucerasnji pazar :4 teleta 2 muska i 2 zenska 1650 e ,trecina je odradjena {kroz usluge a ostalo u novcu}
setva-005.jpg
setva-003.jpg
setva-004.jpg
 
Nazad
Vrh