New Holland

Mislim da nije to je Ciricev iz Sasa daje i prednju utovarnu kasiku uz njega.
To je lažni oglas.

- - - - - - - - - -

Bas su zanimljivi. Fabrika trazi opis kvara koji oni moraju da ustanove. Pa kad ustanove i otklone kvar pisu fabrici da produze garanciju. Pa fabrika odobri ili ne.
produzili su mi garanciju na motor za sledecu sezonu jel moraju da prate gde gubi ulje i zasto ga trosi jel fabrika tako trazi
 
Jel neko imao problema sa kocnicama na snh 704,leva blokira,ocistim one rupe gde idu kuglice radi jedan dan i opet blokira
 
Ako može pomoć . Trebaju mi dimenzije pomoćnog klipa hidralike na TM 120-155 .

Ako ima neko takav traktor ili ima dimenzije cilindrai klipa bio bih mu jako zahvalan.
 
Jeste, jeste.
de11818eda59614cf0ce63431922172e.jpg


Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Bice slika. A i tvoj traktor mi je bio reper. 650 nazad 600 napred.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Video sam na slikama da su gume malo vece nego kod mene zato sam i pitao. Cena je jako prihvatljiva pa me interesuje sta sve daju u tu cenu zato sam trazio da ga slikas detaljno. Jednom sam gledao jedan takav koji su imali na lageru i isto je bila lepa cena ali to je bila katastrofa kako su sa njega skinulo sve sto je moglo. Bas se videlo da su stedeli na svemu.
 
Pitaj sta te interesuje ili ces jos malo cekati za slike.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Hvala, hvala. Ne nego je kejs ofarban u crveno. Ovaj je cistokrvni englez.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Грешиш колеза, много грешиш...то је Кејс са погрешним налепницама и бојом и још је при том јенкиј и то окорели...:osmeh:

- - - - - - - - - -

Е сад што је склапан у јевропи, то је друго нешто...ал далеко је он од енглеза и то чистокрвног...
 
Ne znam pod sta ti podrazumevas obican. Ima pun paversift.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Jel unutra cumins?

motor je NEF razvili ga Iveco i Cummins

- - - - - - - - - -

На то сам мислио...нема онај варио ЦВХ или како год да се зове код НХ..

Zove se AutoCommand i 7060 ne postoji sa takvim menjacem.

- - - - - - - - - -

Јел то он има обичан повершифт мењач?

Ukupno 18 brzina. 6 brzina po grupi x 3 grupe. Menja se od 1-18 bez kvacila a izmedju 6-7 i 12-13 menja i brzinu i grupu istovremeno.

- - - - - - - - - -

Zika..... Dobar je dobar je. Jel ima posla za njega ili si zavrsio oranje? Mislim jel ce biti upregnut sada?
Nemoj koristiti brzine preko dvanaeste za rad. Ni u slucaju ako lako moze da vuce recimo setvospremac u 13. brzini. Zadnja grupa 13-18 je predvidjena za transport i nije preporucljivo da se sa njim radi u polju.

Ulje menjaj na 250 sati i neces imati ni gram potrosenog ulja. Koristi iskljucivo AMRA Mastergold. Nemoj sipati ulje do maksimuma jer ce ti onda malo ulja potrositi. Ja sam kod prve zamene sipao do max. i za dva tri dana je skinuo do 2/3 izmedju MIN i MAX i tu je stala potrosnja. Od tada sipam do tog nivoa dokle je potrosio i toliko ima i kada ispustam razradjeno ulje. Inace izmedju MIN i MAX je 4 litara.

U slucaju ako budes koristio automatsku prednju vucu pazi kako okreces volan da se ne desava da pod punim opterecenjem ukljucuje-iskljucuje prednju vucu jer ce da strada lamela od prednje vuce.



Puno srece.
 
Nazad
Vrh