New Holland

Ima li koga da se raspitao za onaj SNH 704?
Jeli to cena 12500e sa ili bez PDV-a?
 
I mene to zanima. Kakvo je to cudo kad je tako jeftin. Za te pare ni MTZ 820 ne moze da se uzme :sta: Da li je toliko los ili ? Gosp. Labus Vas komentar bi bio koristan u ovom trenutku ::namigivanje::
 
Pa mene interesuje prevashodno za prskanje,setvu,špartanje i prevoz.Nikgde ne mogu naći koji motor ima,čija je hidraulika i menjač.....
 
moj ujak radi na njemu u vinogradima i slazio bih se sa cicimoricem da je ruzan je do zla boga i gruba kineska izrada jos plus kvalitet los, koliko sam zagledao motor cini mi se da i njega sklepaju tamo, sve je na kineskim hireoglifima tako da nisam mogao nista desifrovati :DD, koliko para toliko muzike ::traktor1::
 
Ima jedan takav kod nas u selu. Ruzan je do zla boga, gruba kineska izrada. Vlasnik je zadovoljan sa njim i kaze da malo trosi. Vidjao sam ga i u oranju i u spremanju i mogu reci da jako lepo vuce prikljucke.
sve to,i jos je bucan ko sam djavo,ima nekako nerezonski zvuk za svojih 70 ks.ali uvek ima ono ali,cena...valjda opravdava-toliko mu dodje i rakovica.
 
Što ga više gledam i ne čini mi se baš tako ružan.Uostalom na njivi ne radi lepota već neke druge stavke.Ja sam odavno oženjen tako da mi lepota traktora(kao nekima) ne igra presudnu ulogu.Što se uporedbe sa rakovicom tiče tu se apsolutno ne razumem ali mi je dovoljno što se SHN kupuje kod IKR-a ,a rakovica kod znate već kako ažurnih servisera i firmi.
 
Diklofen-hteo sam da uporedim rakovicu i njega,cena,jacina,kvalitet-jer svi znamo za los kvalitet danasnjih rakovica.
 
ima u lokve dva komada jedan je na 70rh zaribao motor a i drugi ima probema sa njim koliko hoces al je cena presudila
Moram odgovoriti: Motor je zaribao koliko se secam jer je iscurila rashladna tecnost a george nije primetio na vreme to se desilo 2008 u novembru. motor je zamenjen u garanciji a od tada nismo imali intervencije na istom tom traktoru. moje misljenje o tom traktoru kao covek a ne kao komercijalista je kako sam i napisao diklofenu sledece: da nh ima i bolja resenja, da ih ima 50 tak prodatih u srbiji da ni jednom sem gore pomenutom nismo radili motor menjac diferencijal da smo na nekoliko imali intervencije na hidraulici. aliiiii je katastrofa za vozaca nema klimu sediste mu je tvrdo prejako mu je grejanje zimi menjac mu ide kroz kabinu pa je jako bucan. Sto se tice traktora pouzdan je ali je tom delu ergonomije posvecena jako mala paznja gotovo nikakva.
 
Pošten odgovor.
aliiiii je katastrofa za vozaca nema klimu sediste mu je tvrdo prejako mu je grejanje zimi menjac mu ide kroz kabinu pa je jako bucan. Sto se tice traktora pouzdan je ali je tom delu ergonomije posvecena jako mala paznja gotovo nikakva.

Misliš da je manje udoban od Imt i Rakovice?
 
Cena je 12.500 bez pdv u ovu cenu nije uracunat kompresor kompresor kosta jos 500 eura
2441hee.jpg


51zjoi.jpg

2n69f9g.jpg
 
gospodine secondgeneration, da li imate jos uvek ovakvog td-a sto je stajao tamo? e to je vec ozbiljniji traktor
imqwhv.jpg
 
Nazad
Vrh