New Holland

Evo ovakav,odakle znam, ja sam vozac imt-va
2hqqagh.jpg


- - - - - - - - - -

Jako lep zvuk ima motor,cini mi se da je sestak,trenutno ima oko 3000 sati rada.
 
За све тракторе имаш делове по јевропи, само позовеш представништво за холанд и поручиш део који ти треба, а поготово јер је то новији трактор. Мени је за Кејса стигла АЦ пумпа за свега 3 дана из Аустрије....
 
Glava me zaboli kada pomislim koliko bi raonika trebalo kada bi se stari menjali. :osmeh: Mada ko ima para za ovakav traktor i plug to je sitnica.
 
gde nabavljate delove za snh 704,trebaju mi ulosci dizni

- - - - - - - - - -

evo malo snimka iz gazenja senaze, moja snh 704 https://www.youtube.com/watch?v=5rm8flPtKqc

- - - - - - - - - -

slika0651.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
slika0653.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

slika0655.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][video]  Uploaded with ImageShack.us[/video]
Ja imam takvog New Hollanda, znaci to je New Holland (motor,menjac,hidraulika,kabina je new holland), gume ima kineske,vazdusni filter i par sitnica,samo sto je sklapan u Kini, jer u Kini takodje New Holland ima svoju fabriku :osmeh: . . .
jel imas gornju vucu
 
@ Belan, nema ni jedan originalnu gornju vucu ja imam takva dva komada,delove mozes nabaviti u Osjeku mislim da se prodavnica zove Agraria.
Jedan je osudjen da bude non stop prljav a drugi je maneken :haha:
fotografija-0016.jpg
fotografija-0122.jpg
fotografija-0157.jpg
 
Pa sta ja znam mogu reci da sam zadovoljan kolko para tolko muzike,mali su potrosaci primer iz drljanja 2l po kj. a ovako nikada nisam merio,vuku kao i svaki imt 577 na donjoj poteznici,posto ni jedan nema gornju ali tokom zime cu se pobrinuti da taj problem resim.:osmeh:
 
Ja sam mislio da ce mu biti tesko il je njemu lako il se te tandemke lako vuku maksimalo sam vukao oko 12tona zita, a krkamo punu stajnjaka bas je lako vuce.
 
Nazad
Vrh