New Holland

Verovatno nikad i ne fali mesto za parking...
 
Elixir jel ovaj traktor dovezen putem preko Opova pre desetak dana? Obisao sam jednog novog NH oko Sefkerina i cini mi se da je imao KL table? Lep traktor neka sluzi dobro.
 
@Elixir Svaka cast, neka dugo sluzi.
Sad ces morati radniku da povecas dnevnicu, posto nije dovoljno placen da vozi New holland-a.
 
Elixir jel ovaj traktor dovezen putem preko Opova pre desetak dana? Obisao sam jednog novog NH oko Sefkerina i cini mi se da je imao KL table? Lep traktor neka sluzi dobro.
Da, vozen je, išao je preko Opova, hvala, nadam se da će služiti.

- - - - - - - - - -

@Elixir Svaka cast, neka dugo sluzi.
Sad ces morati radniku da povecas dnevnicu, posto nije dovoljno placen da vozi New holland-a.
Da, moraću da povećam, ali moraću da dam procenat njegovom ocu da bi ga poslao kod mene.
 
zlvy8g.jpg
 
Slavko kako si zadovoljan sa drugim NH? Ovaj sa ph je t7.210 ako se dobro secam. Jel drugi 120-130ks?
 
Slavko kako si zadovoljan sa drugim NH? Ovaj sa ph je t7.210 ako se dobro secam. Jel drugi 120-130ks?
Da prvi je T7 210 a drugi je T6080. Na plocici motora stoji 135 kw-180 ks, da li ima toliko ili manje nemam pojma. Jedina operacija sto je za sad radio je jesenje duboko oranje i na zemljistima koje radim 4 glave (160cm) vuce bez problema.
 
Na plocici sto pise je uvek maksimalna snaga sa boostom. Moj je 195 ks a na plocici pise 230-240 ne secam se tacno. 6080 bi trebao da je pravih 155 ks.


Lepo su se namestili za slikanje. :osmeh:
Bas tako, pri kupovini sam se vodio tom konjazom kao sto si napisao 155-160 ks.
Unutrasnjost kabine je identicna kao na tvom, samo je menjac 18x6 semi powershift.
 
Trebalo bi da je Engleska, cena zavisi od opreme. Pogledaj i t6050 ili Maxxum 125, cisto ti kazem zbog cene, a odlicni su traktori.
 
Cena za taj t6 moze da varira do 35 000 u zavisnosti od zelja i opreme. Najlakse je lupiti cifru. Maxxum 125+ 10 000 je pocetna cena. Ako je trgovac bas bas raspolozen taj dan.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
T6 150 (ad blue - tier 4), 4 cilindra, motor 4.5 l, koji mislim da ima neko od clanova koliko se secam, pisano je nesto vezano za potrosnju motornog ulja ... uglavnom, taj traktor sa dual command menjacem i nekom osnovnom opremom se mogao lane nabaviti za 40 i koju hiljadu + pdv, trakor je bio nov, imao je 2 godine ali ga vise ne vidim na stanju.
60.., 70.., T6, T7 serije made in England, Basildon.
Na sajmu u Budimpesti, sam video uzivo nesto novo sto je bilo izlozeno prvi put pre nekako u Bolonji
T5 140 autocommand ::super::
Zanimljivo mi je da su ti motori zapremine 4,5 l vec dugo zastupljeni u CNH grupaciji da ne preteram mozda i preko 10 godina, naravno samo dalje razvijani ...

Jedna slicica sa sajma, T5 100 electro command (bio izlozen i u NS)
ousk6u.jpg

Made in Italy ... Tier 4, 4 cilindra, 3,4l.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh