New Holland

FPT motor sa 6.7l i 6 klipova.
Moja greska. Upo sam u pola svatova. Jedni dodaju drugi oduzimaju snagu. Video sam da je tier 4 pa sam odma okreno na noviji model koji je 135 ks.

b16403bc811f9a4f7c4c450e248b13e5.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ova tema je zamrla, ajde da je malo osvežimo. Dali mi neko moze reci sta je lift o matic kontrola dubine i kako to radi. Zanimam se za neki TD 5 od 100tinak konja.
 
Oмогућава оператерима да подигну и вратите задња монтирана средства на унапред постављену висину помоћу ергономског прекидача. Поред тога, стопа пада примјене је независна од његове тежине, осигуравајући да чак и када се искористи пун капацитет од 2277 кг je iskoriscen , имплементација ће се вратити меко и глатко за рад. Ова технологија "софт-дроп" ће заштитити Т3Ф и имплементацију како би побољшала поузданост и дуговечност. Задњи спој такође садржи вањске цилиндре који омогућавају седиште оператера да буде ближе тлу, додатно оптимизирајући центар гравитације Т3Ф, побољшавајући радну сигурност при раду на najstrmijim нагибима.

Nesto sam izmenio jer google translate nije preveo kako treba.
 
Zadnju rečenicu nisam bas razumeo ali shvatio sam čemu služi i kako, tako da hvala puno.
Vidi druze ovako za mehanicku hirauliku imas 2 rucice u kabini na jednoj stelujes "plivajuci" kao na IMT masinama, a na drugoj najnizu tacku spustanja, dok iza na samim polugama imas jednu kao pecurku na kojoj regulises najvisu tacku dizanja, kad to podesis u kabini koristis jedan mehanicki "prekidac" za dizanje i spustanje prikljucaka kojima si vec odredio visinu dizanja i najnizu tacku spustanja.
 
Hvala North Army. Znaci za regulaciju visine mora da se izađe i podesi na polugama, onda je IMT hidraulika praktičnija.
 
Ako hoces da koristis bez bojazni da prikljucak udje u kabinu moras malo nazad da dostelujes. Mada za vecinu prikljucaka ne mora da se podesava stalno, jednom kad se uradi ostaje tako. Na ovom zaokruzenom delu se steluje.
wkiwat.jpg
 
To sam video da cackaju u klipovima na yu tub ali nisam razumeo. Sad mi je jasno kako to funkcioniše.
 
Nazad
Vrh