New Holland

Nebi to trebalo da bude problem.Ima kod na dva komada Case 95 ako se nevaram 2011 god takođe su sklapani u Turskoj, a vlasnici imaju samo reči hvale za njih.
 
Sklapa se u Turskoj

Не разумем откуда таква одбојност што се склапају у турској...колико видим Турци имају озбиљну пољопривредну индустрију, праве одличне сејалице, по лиценци или како копије, веће фирме имају своје погоне тамо...Зашто Кејс, ЊХ не би ваљали ако су из турске....
 
Ne pravi se svaki Kejs i New Holland u Turskoj. Jači modeli ne, dok je Farmall JX90 turski ili gorepomenuti NH.
Imalo smo loša iskustva sa istočnim traktorima (Belarus, Mahindra) pa smo verovatno razvili animozitet prema svemu što dolazi sa istoka a stekli su se uslovi za nabavku traktora oko 90 ks pa ne bismo da se kajemo za nekoliko godina.

Slični Deutz Fahr traktori značajno odskaču sa cenama, pa se zato javila sumnja.
 
Da li se neko od kolega ponovio danas sa New Holland-om? Išao sam busom iz Novog Sada i pre Srbobrana smo obišli jedan nov sa probnim tablicama, nisam video oznaku modela... Ko god da je, neka mu je sa srećom! :sreca:
 
Ne pravi se svaki Kejs i New Holland u Turskoj. Jači modeli ne, dok je Farmall JX90 turski ili gorepomenuti NH.
Imalo smo loša iskustva sa istočnim traktorima (Belarus, Mahindra) pa smo verovatno razvili animozitet prema svemu što dolazi sa istoka a stekli su se uslovi za nabavku traktora oko 90 ks pa ne bismo da se kajemo za nekoliko godina.

Slični Deutz Fahr traktori značajno odskaču sa cenama, pa se zato javila sumnja.
Kolega to sto ti dolazi iz Turske su nize euro norme koje nemaju sanse da se prodaju u EU, tako da nema ni logike da proizvode u EU pa vrse translokaciju na druga trzista.
Fabrike su bazirali spram trzista, pa tako u EU ne proizvode traktore od 500ks, zna se gde im je "sediste".
 
Koliko para toliko muzike. Ti ako hoces za male novce da imas vrhunski traktor tako nesto nepostoji. Ti turski traktori idu i znacajno su udobniji od Belarusa, Mahindre. Imaju malo decije bolesti (moja Arma) ali se to resi i gas dalje. Da imam neogranicen budzet kupio bi JD R serije samo izaberem snagu koja mi treba. Sa ogranicenim budzetom moras sam odluciti kao i svi mi sto smo prelomili.
 
Da li ko zna šta o ovom traktoru? traktor je iz novog miloševa stigao u srpski krstur i sad ga ja merkam, sutra dolazi čovek ceo dan da ga probam sa kamionskom punom deteline, utovar istovar itd...
72debefb092f358db50634d86e10afd7.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Dobra serija traktora. 5060 sam vozio ovaj je 20ks slabiji tj oko 85ks. Neces pogresiti sa njim. Jako dobar anslag, dobra podizna moc. Dosta je tih u kabini, a sediste iako mehanicko jako dobro amortizuje. Brz je u 12 brzini ide 45km/h.
 
Ništa od trgovine, odustao baja od probe, video da nema vrdanja a bio mi je odmah sumnjiv

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Koji se motor pokazao najbolje u traktorima New holand? Iveco, ford ili neki drugi? Pitam zbog potrošnje, održavanja i dugovečnosti.
 
Nazad
Vrh