New Holland

Kod ad blua je bitno da bude cista kanta,tocir iz koje se sipa i da bude samo za tu namenu. Moj ima oko 1000 rh i nisam do sad imao problema sa filterom ad blua ili nesto u vezi njega samo redovno cistim grubi filter tj filter mrezicu koja je odma ispod cepa i preko nje obavezno sipam, jeste da ide malo sporije jer ima na ulazu metalnu klapnu kao kod nekih auta da nebi doslo do pogreske pri sipanju goriva, zamene pistolja. Ad blue sam uzimao za pocetak u kantana na Nis-a a onda zajedno sa kolegom koji ima T6 uzeo malo vecu kolicinu u cisterni iz Novocom-a.
Koji model T6 brat ima ? Kakvi su ti prvi utisci sa novom masinom i koji plug vuces sa njim?
 
Brat ima T6.175. Problem sa AdBlue je bio na lokalnoj Knez Petrol pumpi. Posle smo saznali da su drzali otvorenu hiljadarku a pored pumpe je silos sa susarom i sva fina prasina je ulazila u bure. Cak su i manjak koji naprave resavali dodavanjem vode. Prvi utisci su veoma dobri. Vucemo Kuhna na 4x40cm od 7 do 8,5 km/h. Za sad ima 300 sati. Fali mu jos tegova napred posto u oranju vise vuku zadnji tockovi pa je vece proklizavanje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
U radu 145ks. Sa boostom u transportu i na kardanu 175ks. Na librici na motoru pise 124kw. E sad biraj sta ti odgovara.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
U saobracajnoj mislim da pise podatak s kartera. Tj ta maksimalna s boostom

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Na t6 u saobracajnoj pise 145ks. Na 7060 u saobracajnoj pise 238ks.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
U fabrickoj specifikaciji sta pise za nominalnu snagu to je najbitnije. Za T6.175 je 60 i koju hiljadarku bez pdv, pocetna cena.
Iskopao sam jednu slicicu iz arhive :osmeh: , slikanu jos na sajmu 2014 godine ...
nv1nk6.jpg
 
Potrebna pomoc, oko new hollanda 8360. Ne reaguje ni u jednoj brzini, osim rikverca, znaci samo nazad hoce, a kada se usalta bilo koja za naprijed nista se ne desava.Ako neko zna bilo sta makar okvirno za moguci problem tj sta gledati. To je sve od inf. jer traktor ja nisam vidio uzivo, to mi je saopsteno telefonom. Hvala.
 
Ima li neko od kolega takvog NH i kako je zadovoljqn sa njim?
Nije to mnogo para za traktor tog godišta, 70 ks i DW.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Ima jedan takav kod nas u selu.Od kada ga je kupio(novog),zadnji je u svim poslovima na njivi.Stalno je u kvaru,problemi sa prednjom vucom,kada je radio generalku posle nepunih 1000 rs,nije mogao naci delove.Ovo kazem za slucaj za koji ja znam.Mozda je to falinka samo tog traktora,a ne uopste modela 704.
 
Nazad
Vrh