N.S.poljosajam za paore 2018

Prvi put da sam se vratio kući a da nisam napravio brdo slika...nije da nisam imao šta da slikam,već imam slike od prošle godine...a što se tiče hostesa,plava sa moravinog štanda,crnka Bilja kod Belarusa....ostali dosta podbacili..možda Titan vuče prosek

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Dok je Raiffeisen agro imao stand, najlepse je bilo kod njih sedeti.

A sto se sajma tice, u planu je za ponedeljak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo

Pitanje jedno u vezi sajma. Planiramo sutra da idemo i ne možemo nigdje naći vrijeme otvaranja sajma ? Da li tek u 9 sati počinju sa prodajom ulaznica ili ranije ?

Hvala, LP
 
Ja sam juce u 9:15 vec bio unutra,bilo vec dosta ljudi. Jedino ako nedeljom od 10 pocinje
 
Savopunck jel to oni sa nemačkom genetikom?
U stvari ti reče ošišani a oni su bili sa runom. Tu je čistokrvni ovnić nemačkog porekla 1200 evra (i otac i majka su orginal iz nemačke, a rođeni u Srbiji).
 
Ošišane su bili oni stariji 4-5 ovaca sa ovnom,kao nemci ,e ti su komad 1000,a ovna nešto su pričali 5000,to nisam siguran jer sam se mislio, kad je rekao cenu za ovcu,dali i cela ona nastrešnica ide sa ovcom.
 
To je to. O istom pričamo. Kada mi reče polutani bio sam u čudu. E kade je rekao čisti nemci 1200 šiljegan, sve mi se razbistrilo. Sreća pa je moja gospodja sela pre toga i nije čula sav razgovor.
Za mene su cene nestvarne. Jesu lepe ali 5000 dati za ovna je, pa mogu reći ludost. Mada Miljkovici znaju bolje koje su cifre istvarno stanje.
 
ovek dobije neko ko se ne bavi poljoprivredom,ko nema gazdinstvo ne treba ni da dobije....
 
Covek iz Kikinde koji je dobio Johana bavi se poljoprivredom. Jest da je covek u godinama i da nema ko da nastavi posao, ali eto sreca ga pogledala i kaze da nece da ga prodaje.
 
Nazad
Vrh