N.S.poljosajam za paore 2018

Jagnjetina 2000din kg.
Isprobano!
Jedna od boljih stvari na sajmu.
 
Mi nismo mogli da kupimo grupnu kartu(400 din) jer su trazili na ulazu da spiskovi budu overeni. A bili smo vec skupili pare, pa posle dok su nam ih vratili, pa onda u red da svi kupimo posebno karte (po 600 din). Tu smo izgubili skoro sat vremena. Nije tako bilo predhodnih godina.
Parking za autobuse se naplaćuje 2000, vozaci(ili gazde autobusa) neće to da plaćaju, pa se parkiraju po ulicama u blizini, a mi onda peske...
 
Planiran je bio dolazak u nedelju na NS sajam,al smo ipak dosli danas ja i clan[h=1]boki@[/h] .Sto se samog sajma tice manje vise sve isto kao i svake godine.Obisao malo standove sa mehanizacijom i najbolji utisak su na mene ostavili Turci sa svojim masinama,pogotovu traktori ArmaTrac i Hattat.Mislim da su trenutno ove dve marke best buy u odnosu ulozeno dobijeno u cenovnom rangu 20-30 hiljada eura.Najvece razocarenje je Tafe-Imt, pogotovu cenovno veoma blizu gore pomenutih traktora a po meni losije nego sto je sam imt pravio traktore pred svoje gasenje.Nadam se da ce ako budu pokrenuli proizvodnju kod nas bar malo poraditi na opremi i samoj udobnosti kabine jer ovo trenutno ni na sta ne lici.
 
Ni one nisu za baciti koje su prodavale te ekološke cigare kod ulaza u dvorište...:osmeh:
 
Juce sam bio na sajmu, i sto se hostesa tice, ako ste usli u master salu, odmah na ulazu sa desne strane je bio stand pokrainskog sekretarijata Vojvodine. Bruka i sramota kako su bile dobre.
I jedna mala kod agromehanika mehanizacije. Kao da si joj crtao noge. Tako su bile lepe.
 
Ne znam ko je organizovao, mi smo se prijavili kao i svake godine do sad. Pozvali kancelariju za poljoprivredu i to je to.
 
Bio,danas,nista specijalno,jedino sam se raspitivao za Stayer 75ks bez prednje vuce,stvarno extra skockan traktor... 33.000e
 
Juce sam bio na sajmu, i sto se hostesa tice, ako ste usli u master salu, odmah na ulazu sa desne strane je bio stand pokrainskog sekretarijata Vojvodine. Bruka i sramota kako su bile dobre.
I jedna mala kod agromehanika mehanizacije. Kao da si joj crtao noge. Tako su bile lepe.
Sine jesi ti isao da biras mladu ili traktor.....:haha:
 
Бар је мени лако...нисам ожењен...за ове ожењене то би био проблемчић, али ваљда би се на крају крајева договорили са женчетом око пакета опреме који је дошао са трактором:haha:
 
Prvi dan sajma 15.05
80b75d48e3bc3520417b1ae8c492c73d.jpg
72cf99eb5c4afc15a50a9fa89f48ed2a.jpg
520db5b49008747f6ff850436ab5e27a.jpg
bd7a6ef831572fb462b68164a72fa8bc.jpg
d8aad42a3e85e8e584f9ad161cefd84d.jpg
1910a2081b8587838d9a2dedfca64217.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh