N.S.poljosajam za paore 2018

Bio sam danas na sajmu ceo dan. Stekao sam utisak da izlagača ima više nego prethodnih godina, pogotovo Turaka i sličnih. Ostatak je manje više standardan a svi štandovi su pretrpani i malo mi je smetalo što nije moglo da se ide proizvoljnom putanjom izmedju standova. U svakom slučaju vredi posetiti.
 
Ono tp se moglo videti svakako nije ogledalo posrnule poljoprivrede, već ogledalo prevelikih cena za izlagače i preteranih cena ulaznica za posetioce. Tako se došlo do situacije da su najveći izlagači državne firme, umesto da se privuku oni zanimljivi posetiocima.

Evo primera jedne zanimljive tehnologije, za sada u početnoj fazi. U pitanju je Devana Aero, a za konkretan naziv modela neznam kako se zove dron. Ali i oni nastupaju na štandu klastera, što jasno govori o paprenim cenama za izlagače.




 
Bio i ja juče na sajmu...Sajam ko sajam...nema ništa novo iste mašine,isti prodavci samo su promenili firmu...:osmeh:
 
Ja sam bio juce,prvi dan nije bilo guzve skoro da je bio pust sajam samo izlagaci i jos par posetilaca,ja sam stigao u sajam oko 13.00 i do 19.00 komotno sve sam obisao sto me zanimalo i pogledao.

Ali puno njih su promenili firme pogotovo iz Almexa prebacili se neki u KITE neki u Rti.
 
Kolege jel se karte kupuju na ulazu? I koja je cena iste? Negde sam procitao da je 600din mi cemo najverovatnije sutra prepodne malo da obidjemo

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da, cijena je 600 dinara, ja malo prije dosao kuci sa sajma. Rekao bih, nista posebno, nekako mi izgleda slabo posjeceno.I, da na ulazu se uzimaju.
 
Poslednja izmena:
A sta kaze Uros na fb ,ulaznice smanjene sa 600 na 400 din :p ?.Jel to nesto pomesao sa grupnim ulaznicama mozda.
 
600 din je ulaznica,bio danas popodne..razocarao se,najvise u pijanog momka komenisu dali da jase svoje konje pa poceo da ih tuce tamo..sajam prazan,nista novo i specijalno..imt sranje zivo, zali boze...sve u svemu vasar u Rumi je zakon za nas male koji ne mislimo da kupimo nov traktor ili kombajn pa dobijemo kakav popust..
 
Kao sto kazu ostali clanovi,sve vec vidjeno i nista odusevljavajuce. Jedino sto sam video i sto je delimicno prihvatljivo za nas budzet su dubrava prikolice od 8 i 10 t. I isto tako nove uske felne za 577 jeftiniji nove nego sto sam ja platio polovne... I u raspravi sam sa drugarom,kad sam pitao konobara posto je jagnjetina ja sam razumeo 3000 a on 2000 zna li neko cenu?
 
Pivo je 300,to sam zapamtio...
Ali,ali...ja sam kao dete uvek voleo da me tata vodi na sajam i da pojedemo po pljesku u tortilji,i moja deca vole da ih ja vodim,i da jedemo pljesku,i jeli smo..i kakva god da je najbolja je i ici cemo i dogodine i svake naredne...
Ipak je to tradicija..
 
Da znam i ja da je pivo 300 i pljeskavica je slicno. I mi smo imali istu tradiciju ali sam je prosle godine promenio...za recimo 450-500 din u restoranu imas i pomfrit,salatu i 300 grama mesa u porciji i od tada svaki put navratimo u restoran i rucamo.
 
Nazad
Vrh