Galenika talisman- skaut KWS hibridi
Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Поздрав свима!

Novajlija
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Poruka
    2
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Cool Поздрав свима!

Помаже Бог!

Зовем се Игор,

Пре две године смо моја драга, наш син и ја преселили из Београда у нашу кућу подно Авале на 10,57 ари плаца и почели да живимо сан.
    Није лако, али данас имамо два певца, осам кока (можда у току овог дана буде још, идем у Болеч на пијац са оцем да набавим), једна кока нам лежи на једанаест јаја.
    У дрвљанику товимо десет ћуркица и већ имају пету недељу.
    Ту су и два џукца, мешанац Блеки и АСТ Цица.
    Покушавамо да све што узгајимо да урадимо органском методом. Прошлог лета смо се одвалили чери парадајзом из наше баште. Надам се и ове ће тако да буде.
    Иако немам због посла много времена и све зна да буде поприличан напор, задовољство да поједеш нешто што си сам узгајио је неописиво. О квалитету не желим ни да говорим.
    Намеравамо да држимо и препелице и куниће, можда и козе, али - то ће морати да сачека.
    Испод нас се налази запарложено, добрано парче земље и размишљамо да га закупимо и пријавимо газдинство. То су планови, жеље. Како Бог да.
    Кад год преко ограде бацим неку грану или понеки камен на ту њиву, док радим у леји или око куће, кажем тихо:,,Да Бог да, да те нашао док будем башту радио или пластеник дизао или косио или...''.
    И зато поштовани форумаши, само преглед тема на Пољоинфо сајту, ми изазове трнце и активира пундравце те станем да се врпољим од нестрпљења да и ја дођем до нивоа до којег су давно дошли многи искусни другарице и другари на форуму. Има шта и да питам, биће и да се пише. За сада упијам знање кога су ове странице препуне.

Надам се да ћемо се лепо дружити.

Свако добро свима!
    Игор, Раковица Село

Član
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Poruka
    809
    Zahvalio se
    777
    Zahvaljeno 253 puta na 176 poruka
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Bog ti pomogao i dobro nam dosao A sto se tice promene nacina zivota svaka vam cast ,potrebno je puno volje i truda ali kad se osvrnes na uradjeno taj osecaj je neopisiv.Svako dobro i zelim vam puno uspeha

Administrator novii avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Poruka
    6,955
    Tekstovi u blogu
    99
    Zahvalio se
    1,025
    Zahvaljeno 872 puta na 525 poruka
    Downloads
    258
    Uploads
    126
    Pozdrav Igore i dobro došao na poljoinfo forum.

Novajlija
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Poruka
    2
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Хвала на поздравима.
    Заиста је та промена предивна. Ето јуче сам направио теглу мајонеза од јаја што су НАШЕ коке снеле... Невероватна намирница!
    Имам доста планова, као што рекох, па ћу прво да прокрстарим форумом, без неког коментарисања, да не бих отварао дупле теме.
    Толико за сада.

Član vuxsd avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Poruka
    1,843
    Zahvalio se
    3,778
    Zahvaljeno 942 puta na 521 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Samo napred i srećno... drugarski pozdrav iz Smedereva....
    Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a zatim pobediti iskustvom!
    "Oluja u vodi stvara vatru u vazduhu!" - nepoznati autor - ribar sa Velike Morave
    "Goveda mogu da vuku kola ali je opasno kad poveruju da znaju put." - LAO CE
    "Prvo šuma, onda sekira, onda plug, onda pustinja." - Plimije

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.