Cena jagode 2018

Jel' nacuo neko otkupnu cenu za zengu ove godine? Ja čuo da će opet biti visoka al' ne i koliko. Ovde pročitah da će biti jača nego 2017. Ima li još neko informacije?
 
Šta se dešava jel neko prodaje iz plastenika koja je cena?

Послато са G3121 уз помоћ Тапатока
 
Iz plastenika se za sada prodaje samo po kvantaskim pijacama po ceni od 300 do 350 din po kg
 
  • Like
Reagovanja: 558
Kako se kreće cena? Ide li prodaja?

Послато са G3121 уз помоћ Тапатока
 
Vidim po piljarama cena oko 400din/kg spanske i turske jagode, u pakovanjima od pola kila. Dal neko prodaje piljarama?
Ako piljar prodaje za 400 mozda placa 330-350din, sta mislite?
Meni stizu za berbu za par dana, imam posude sa poklopcem od pola kila a ne znam koliko bi cenio jagodu.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: 558
Ima vec tri dana kako je krenuo otkup jagode u Varni kod Sabca ,kod Moskovljevica.Danas isli po gajbice i rekli mi da se cena otkupa krece od 250 do 290 zavisno od krupnoce jagode,i da ce ta cena biti jos neko vreme.
 
Imam posadjeno pod Zengom oko 10 ari, ostalo je ASIA. Kod nas na pijaci prodaju domacu jagodu od 220 do 300 za kilogram.
 
Jel Zna neko cenu za Smederevski i Grocanski okrug? Cujem da sutra par hladnjaca pocinje sa otkupom za Rusiju. Valjda ce se cena odrzati preko 200 din.
 
Danas sam dobio informaciju da dosta hladnjača ima problem jer su sa njihovim kupcima iz Rusije dogovorili da od 10 maja počnu otkup. Nisu se nadali da će ovako ranije da počne berba

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Ne znam nista za cenu ove godine.Zenga je kod mene dobro rodila, planiram sutra da prskam zastitu sa Dionalom i prihranu folijarno sa Calcijumom i amino kiselinama.
 
Nazad
Vrh