Basak

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Nastanak Basak brenda potiče još iz 1976. godine. Kada je proizvodnja STEYR traktora započeta u dogovoru sa kompanijom STEYR, a od 1996. godine je na osnovu te saradnje nastala proizvodnja brenda BASAK. Basak traktori su se pridružili Sanko Group u 2012. godini.

Fabrika je locirana u Sakariji i ima proizvodnu površinu od 40.000 m² zatvorenog prostora na površini od 275.000 m². Godišnji proizvodni kapacitet je 10.000 komada, a glavni delovi traktora, motora, menjača i hidrauličke opreme se obrađuju i proizvode u fabrici Basak Tractor. Basak Tractor ima 20 modela sa 2×4 i 4×4 pogonom u različitim segmentima. Ovaj brend je popularan kod poljoprivrednih proizvođača kojima treba traktor koji zahteva laku održivost, omogućavajući najekonomičniju upotrebu zahvaljujući maloj potrošnji goriva.

Ali mi se konkretno svidja cena:

Predstavljamo Vam sjajni model Basak 2075 Plus traktora, od 72 KS po ceni od 20.950 € + PDV.
Traktor poseduje:
A/C uredjaj i hermetizovanu kabinu.
Motor, po licenci Steyr-a 3,1 lit, 4 cil, 4 vent
Turbo, Intercooler, Transmisija, 16x8 sinhro
Dvostruka spojnica
Prednja vuča mehanička
Hidraulika 3000 kg
2 para izvoda hidraulika, PTO: 540/540E
Pneumatici standardni; 11.2 - 24 / 13.6 - 36
Masa: 3742 kg, sa tegovima
Gornja / Donja poteznica,
4 radna svetla
Rezervoar 72 lit.
http://www.rti.rs/basak-traktori/basak-2075-plus/


doap20.jpg


 
PDV je 20%.
Bokibole ako je sve u standardnoj opremi sto se vidi na slici onda ispadne da je jeftiniji od MTZ-a(spram opreme koju nudi).
Sad ce sajam pa cemo pogledati uzivo i odmeriti sta je bolje.
 
Nastanak Basak brenda potiče još iz 1976. godine. Kada je proizvodnja STEYR traktora započeta u dogovoru sa kompanijom STEYR, a od 1996. godine je na osnovu te saradnje nastala proizvodnja brenda BASAK. Basak traktori su se pridružili Sanko Group u 2012. godini.

Fabrika je locirana u Sakariji i ima proizvodnu površinu od 40.000 m² zatvorenog prostora na površini od 275.000 m². Godišnji proizvodni kapacitet je 10.000 komada, a glavni delovi traktora, motora, menjača i hidrauličke opreme se obrađuju i proizvode u fabrici Basak Tractor. Basak Tractor ima 20 modela sa 2×4 i 4×4 pogonom u različitim segmentima. Ovaj brend je popularan kod poljoprivrednih proizvođača kojima treba traktor koji zahteva laku održivost, omogućavajući najekonomičniju upotrebu zahvaljujući maloj potrošnji goriva.

Ali mi se konkretno svidja cena:

Predstavljamo Vam sjajni model Basak 2075 Plus traktora, od 72 KS po ceni od 20.950 € + PDV.
Traktor poseduje:
A/C uredjaj i hermetizovanu kabinu.
Motor, po licenci Steyr-a 3,1 lit, 4 cil, 4 vent
Turbo, Intercooler, Transmisija, 16x8 sinhro
Dvostruka spojnica
Prednja vuča mehanička
Hidraulika 3000 kg
2 para izvoda hidraulika, PTO: 540/540E
Pneumatici standardni; 11.2 - 24 / 13.6 - 36
Masa: 3742 kg, sa tegovima
Gornja / Donja poteznica,
4 radna svetla
Rezervoar 72 lit.
http://www.rti.rs/basak-traktori/basak-2075-plus/


Koliku si marzu dobio da ovo prekopiras?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Nije to taj ,ovaj sa snimka je 110 ks i zavisno od opreme kosta 27 do 29 bez pdv.
 
Danas bila prezentacija ovih traktora na ekonomiji zzVrebalov komsija bio cak su i provozali kaze prvi utisci odlicni i vec ima zainteresovanih koliko sam razumeo traktor 72 ks kosta nesto ispod 19000 e bez pdv
 
Na koji te podseća???Meni su Turci svi slični ali neki tvrde da ipak ima razlike među njima nebo i zemlja,e sad šta je istina...:sta:
 
Kod nas u Somboru je bila prezentacija Basak traktora, 110ks 75ks plus i 60ks plus, probao malo voziti 110 i 75ks . Utisci sledeći 110 ks originala perkins i mislim da je motor common rail kabina dobra tiha nema vibracija kontrolna tabla digitalna komplet se pomer sa stubom volana pomoćno sedište ehr hidraulika menjač lepo klizi mislim da je 16x16 reverzer na volanu. Tri para hidraulike ,hid topling pomoćne klipove za hidrauliku,digitalna klima led barove,kompresor ,na blatobranu tasteri za dizanje i spuštanje poluga.Dosta dobar traktor odnos cene-dobijenog. A najsličniji je New holandu td115 jer sam se vozao par dana ranije kad mi je sejao soju ,kabina skoro identična,buka u kabina je od prilike ista. E sad kvalitet i trajnost će setkroz eksplataciju pokazati. Mali 75ks i 60ks je turcin licenca perkinsa i za klasu je lošija kabina ,bucniji motor doduse klasičan sa turbo+interkuler a samim tim i veća buka u kabini,mada za razliku od starog tipa 560 kabina je dosta ušuškana digitalna klima lepo radi,menjač 12+12 jedan pomoćni klip za hidrauliku, dva para izvoda ,u suštini nije loš traktorče.
 
Nazad
Vrh