Sir od magareceg mleka

JA spravljam sir od kravljeg punomasnog mleka i tvrdim da je ON LEKOVIT.

Mleko je MLEKO: bilo magareće ili kravlje !!!

p.s.
Upravo grmi u Loznici (sprema se oluja).

Josipa Lisac - Oluja
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Rr8VPJk_D_A[/youtube]
 
NE znam samo ko ima ::novac:: da kupi taj delikates.Nekada je supa od goluba bila lekovita,a danas je niko i ne spominje.Reklama je reklama :cao:
 
pa ne znam kakvog je ukusa i koje je zadovoljstvo da covek plati toliko za taj sir
 
Kvalitetan proizvod + atraktivna ambalaža i propratni marketing tj. advertajzing je dobitna formula za sve što ima potencijal a što se magarca tiče, izuzetna životinja, mleko, mlečne prerađevine i kao što čovek reče koža. E sad, dovoljno kapitala za farmu od 1000 grla i za penziju ne brinite, krckaće se na sunseeker predator-u ili nekoj sličnoj igračkici!
 
Kvalitetan proizvod + atraktivna ambalaža i propratni marketing tj. advertajzing je dobitna formula za sve što ima potencijal a što se magarca tiče, izuzetna životinja, mleko, mlečne prerađevine i kao što čovek reče koža. E sad, dovoljno kapitala za farmu od 1000 grla i za penziju ne brinite, krckaće se na sunseeker predator-u ili nekoj sličnoj igračkici!

+ nabedjene zvezde i zvezdice,spisateljice,trandze i ostali koji u Srbiji nesto kupe ili izreklamiraju i mase naroda pohrle bez obzira sto ih to i ne interesuje ili im ne treba....Uz duzno postovanje magarcima misljenja sam da sve sto se komercijalizuje izgubi na pravoj vrednosti.+(plus) kad novopecene BAJE koji sve oslovljavaju sa brate umesaju svoje prste bezi dok te noge nose...

ziveli
 
Nazad
Vrh